Anna Jurak Anna Jurak 29.06.2018 13:08
Nadchodzi Scribblenauts Mega Pack
191V

Nadchodzi Scribblenauts Mega Pack

Czyżby Warner Bros. nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa odnośnie serii Scribblenauts? Nadeszła właśnie informacja o Scribblenauts Mega Pack.

Wieści o Scribblenauts Mega Pack pochodzą z Tajwanu, dokładnie ze strony gamerating.org.tw. Na podstawie zamieszczonych tam informacji możemy być pewni kilku rzeczy.

Scribblenauts Showdown. Imprezowe granie na zwiastunie premierowym

Deweloperem Scribblenauts Mega Pack jest  studio Shiver Entertainment, które opracowało także Scribblenauts Showdown. Natomiast wydawcą jest Warner Bros. Interactive Entertainment. Data premiery jest niestety niepubliczna. Zarejestrowana na stronie platforma to konsola Nintendo Switch. Inne źródła podają także informację o tym, że gra ma ukazać się też na PlayStation 4 oraz konsoli Xbox One. Tak wygląda logo:

Czym będzie Scribblenauts Mega Pack? Na razie brak jakichkolwiek oficjalnych informacji na ten temat. Możemy się więc jedynie domyślać. Możliwe, że będzie to remaster składający się z poprzednich odsłon serii. Scribblenauts to przygodowa gra logiczna, w której ukończenie kolejnych poziomów zależy od naszej wyobraźni. W świecie gry pojawiają się przedmioty jakie tylko sobie zażyczymy. Wystarczy wpisać ich nazwę. Na tej zasadzie oparta jest cała rozgrywka oraz zagadki. Dajcie znać czy graliście w którąś z części Scribblenauts. Bylibyście zainteresowani zakupem zremasterowanej wersji?

Scribblenauts Unlimited - zwiastun

Źródło: nintendolife.com, gematsu.com, gamerating.org.tw, YouTube (App Preview)

Tagi: Nintendo Switch playstation 4 Scribblenauts Mega Pack Shiver Entertainment Warner Bros. Interactive Entertainment wideo xbox one