Kacper Mądry Kacper Mądry 28.06.2018 15:32
Wyciekły informacje o fabule Life is Strange 2!
1244V

Wyciekły informacje o fabule Life is Strange 2!

Pojawiły się nowe informacje zdradzające czego powinniśmy się spodziewać w Life is Strange 2. Nowi bohaterowie nadchodzą!

The Awesome Adventures of Captain Spirit okazało się zawierać sporo informacji na temat Life is Strange 2. Użytkownicy Reddita dokładnie przestudiowali pliki gry.

The Awesome Adventures of Captain Spirit - darmowy tytuł zabezpieczony przez Denuvo

Na początku zaznaczam, że to co przeczytacie w dalszej części tekstu to spoilery z kolejnej odsłony Life is Strange 2. Nie są to informacje, które twórcy ujawnialiby w swoich zapowiedziach.

Niedawno wydane The Awesome Adventures of Captain Spirit w swoich plikach trzyma sporo informacji dotyczących tego co nas czeka w pierwszych epizodach nowego sezonu Life is Strange 2. Głównymi bohaterami gry mają być bracia Sean oraz Daniel.

life is strange 2
Sean
life is strange 2
Daniel

Starszy z braci, Sean, będzie głównym bohaterem nowego Life is Strange. W grze znajdą się jednak sceny, w których wcielimy się również w młodszego brata. Część plików wskazuje nawet na lokalną kooperacją, jednak nie ma tutaj stuprocentowej pewności.

Gra rozpocznie się w momencie, w którym The Awesome Adventures of Captain Spirit się kończy. Choć końcówka przygód Chrisa zdaje się ujawniać jego moce to okazuje się, że to nie on zatrzymał siebie w powietrzu. Zrobił to młodszy z braci, Daniel, którego umiejętnością jest poruszanie i niszczenie obiektów bez dotykania ich.

Pliki The Awesome Adventures of Captain Spirit wskazują także, że pojawią się sceny z Seattle (w którym kilka lat spędziła bohaterka pierwszego Life is Strange). Ponadto pod koniec pierwszego epizodu dwójka bohaterów powinna trafić do hotelu w... Arcadia Bay.

Źródło: https://gameplaying.info/the-files-of-the-demo-prequel-of-life-is-strange-2-reveal-the-main-characters-of-the-game/

Tagi: Dontnod Entertainment Life is Strange 2 pc playstation 4 Square Enix xbox one