Anna Jurak Anna Jurak 27.06.2018 11:00
The Walking Dead: Our World - Pokemon Go o zombiakach z datą premiery
326V

The Walking Dead: Our World - Pokemon Go o zombiakach z datą premiery

The Walking Dead: Our World będzie kolejną produkcją czerpiącą z pomysłu Niantic. Zamiast Pokemonów, na mapie będą pojawiały się zombiaki, które będziemy eliminować.

The Walking Dead: Our World to kolejna produkcja oparta na serialu "The Walking Dead". Tym razem będzie to gra pokroju Pokemon Go czy Jurassic World: Alive. Jak głosi najnowszy zwiastun The Walking Dead: Our World trafi na urządzenia mobilne już 12 lipca. Zagramy zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i iOS

Overkill’s The Walking Dead na materiale z rozgrywki 

Za The Walking Dead: Our World odpowiada studio Next Games. Rozgrywka ma wyglądać następująco. Będziemy się przechadzać z telefonem bądź tabletem, a na ekranie będą pojawiały się zombiaki. Wbudowana kamera będzie je przedstawiać w taki sposób, jak działało to chociażby we wspomnianym Pokemon Go, odda złudzenie obecności zombie w naszym świecie. Jeśli kiedykolwiek marzyło się Wam, by w zaciszu własnego domu znaleźć zombiaka, to The Walking Dead: Our World dostarczy Wam taką możliwość.

The Walking Dead: Our World - zwiastun

Po pojawieniu się zombie na ekranie, wchodzimy z nim w interakcję i przechodzimy do trybu pierwszoosobowej strzelanki, by się z nim rozprawić. Dodatkową mechaniką w grze ma być możliwość wezwania wsparcia, którym będą bohaterowie serialu. Na mapie mamy znaleźć liczne miejsca, z których pobierać będziemy misje do wykonania. Zbierzemy z nich też przedmioty takie jak broń czy surowce istotne, by przetrwać. Do Pokemon Go system przyjaciół zawitał kilka dni temu. W Walking Dead: Our World już od dnia premiery mamy mieć możliwość nawiązywania przyjaźni z innymi graczami i wspierania się podczas większych, cotygodniowych misji.  

Źródło: cinemablend.com, YouTube (GameTrailers)

Tagi: mobile Next Games The Walking Dead: Our World wideo