Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 25.06.2018 17:08
Corsair udostępnił dwie nowe klawiatury mechaniczne
346V

Corsair udostępnił dwie nowe klawiatury mechaniczne

Corsair to wiodący twórca peryferiów dla graczy. Do grona ich sprzętu dołączyły dzisiaj dwie nowe klawiatury mechaniczne.

K70 RGB MK.2 oraz STRAFE RGB MK.2 to najnowsze klawiatury w menu firmy Corsair. Wyposażone są w przełączniki Cherry MX i zaoferują możliwość wyboru ich rodzaju. Nie ważne czy lubimy przełączniki niebieskie, czerwone czy brązowe, klawiatury Corsair będą dostępne w każdej kombinacji. 

Corsair bierze się za tworzenie monitorów

Niezależnie od przełączników, które wybierzecie, klawiatury zapewnią wam takie opcje jak podświetlanie każdego klawisza z osobna, 8MB pamięci na profile i klawisze multimedialne. To wszystko zarządzane jest nowym nowym oprogramowaniem Corsair iCUE, które pozwoli na kontrolę nad oświetleniem czy zarządzanie profilami.

Klawiatura K70 RGB MK.2 wykonana została z wytrzymałego aluminium, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy. Oprócz wspomnianych wyżej atrakcji, zaoferuje specjalnie oznaczenia na klawisze do FPSów i gier MOBA oraz miękką podkładkę na nadgarstki.

Z kolei STRAFE RGB MK.2 to oferta dla fanów cichych mechaników. Oferuje dostęp do przełączników MX Silent, które zapewnią ciszę nawet w trakcie długich nocnych rozgrywek. Oprócz tego całość wzmocniona jest potężną stalową ramą. Mimo iż cichsza to nie oznacza, że gorzej wyposażona. Tutaj również mamy dostęp do odpinanej podkładki na nadgarstki oraz klawiszy multimedialnych. 

 

Źródło: https://www.techpowerup.com/245407/corsair-launches-new-k70-rgb-mk-2-and-strafe-rgb-mk-2-mechanical-gaming-keyboards

Tagi: Corsair K70 RGB MK.2 klawiatura sprzęt Strafe RGB MK.2