Kacper Mądry Kacper Mądry 25.06.2018 08:57
Divinity: Original Sin 2 na konsolach bez trybu Mistrza Gry
447V

Divinity: Original Sin 2 na konsolach bez trybu Mistrza Gry

Divinity: Original Sin 2 na konsolach zostanie wykastrowane z jednego elementu. Na szczęście reszta zawartości zostaje.

Divinity: Original Sin 2 na konsolach straci jeden z trybów gry. Mowa tutaj o opcji wieloosobowej rozgrywce w mistrza gry.

Pillars of Eternity 2: Deadfire - darmowy dodatek Scalawags jest już dostępny

Larian Studios poinformowało, że w konsolowej wersji Divinity: Original Sin 2 odnajdziemy całą zawartość z PC pomniejszoną o jeden tryb. Mowa tutaj o opcji mistrza gry. Zabawa w tym trybie pozwalała na odtwarzanie prawdziwych scenariuszy z tradycyjnych gier RPG lub tworzenie mnóstwa własnych przygód, które odbywały się na zaprojektowanej przez nas formie. Mistrz gry mógł decydować o wielu niuansach rozgrywki i na bieżąco dostosowywać świat gry do tego co wydarzyło się podczas rozgrywki.

Okazuje się, że implementacja takowego trybu na PlayStation 4 oraz Xboksie One jest dość trudna. Tryb ten pozwala zmieniać wiele ustawień rozgrywki co podobno uniemożliwiło przeportowanie go w formie, która bawiłaby w taki sam sposób jak na komputerach PC.

Autorzy ponownie jednak podkreślają, że będzie to jedyna różnica w Divinity: Original Sin 2 pomiędzy konsolami, a PC. Możliwość gry w dwie osoby na jednym ekranie za pomocą dwóch padów już jest pełni działająca i podobno spisuje się doskonale, a to nie koniec tego co planują wprowadzić twórcy.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/06/24/divinity-original-sin-2-console-gm-mode/

Tagi: Bandai Namco Divinity: Original Sin 2 Larian Studios playstation 4 xbox one