Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 22.06.2018 14:21
Fallout 76 ostrzeże nas przed atakiem bomby nuklearnej
628V

Fallout 76 ostrzeże nas przed atakiem bomby nuklearnej

Fallout 76 to gra sieciowa, w której będziemy tworzyć nowe osady i walczyć o przetrwanie. Najważniejszym celem jest jednak dotarcie do bomby nuklearnej.

Fallout 76 będzie pierwszą grą z serii zbudowaną w oparciu o tryb wieloosobowy. Jak już wcześniej nas poinformowano, gracze otrzymają dostęp do broni ostatecznego zniszczenia - bomby nuklearnej.

Dodatki w Fallout 76 będą darmowe

Fallout 76 zapowiada się na prawdziwą grę o przetrwanie. Akcja dzieje się w 2102 roku - 25 lat po wybuchu, który zniszczył cały świat. Naszym zadaniem teraz jest jego odbudowa. Gracze będą budować nowe osady, schronienia, handlować materiałami, po to, aby przetrwać.  Najważniejsze jednak jest dotarcie do bomby nuklearnej, której uczestnicy będą mogli użyć. 

Jak stwierdził w wywiadzie dla FZ.com wiceszef Bethesdy - Pete Hines - za jej pomocą nie zniszczymy każdego na mapie, tylko określoną część obszaru. W momencie kiedy bomba zostanie uruchomiona, gracze zostaną powiadomieni, aby mieć szansę ucieczki z tego miejsca i przetrwania.

Jednakże samo jej zdobycie nie będzie wcale łatwe - musimy znaleźć specjalne kody, które połączą się w całość. Następnie trzeba będzie odnaleźć miejsce, aby móc je wpisać. Oczywiście nie będą to klarownie zaznaczone otwarte drzwi, do których można ot tak wejść. 

Fallout 76 ukaże się 14 listopada na PlayStation 4, Xboksie One i PC.

Fallout 76 - wywiad z Petem Hinesem

 

 

Źródło: Youtube (FZ.com)

Tagi: Bethesda Game Studios Fallout 76 pc playstation 4 wideo xbox one