Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.06.2018 09:06
Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation staje się grą idealną dla perwersów
1659V

Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation staje się grą idealną dla perwersów

Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation, które na PC dostępne jest wyłącznie w krajach azjatycki i to na platformie DIMM.com, wraz z nową aktualizacją stało się idealną grą dla perwersów.

Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation jest wariacją na temat konsolowej wersji gry. Tytuł pojawił się na PC-tach na platformie DIMM.com. Względem konsolowego wydania sporo się zmieniło. Zamiast obcowania z dziewczynami, całość wrzucono w mechanikę tzw. gacha, czyli po naszemu będzie to otwieranie lootboksów.

Dead or Alive 6 zapowiedziane! Mamy pierwszy zwiastun

Z tych skrzynek mogą wypaść nam dziewczyny lub ich stroje, które to potem (dziewczyny, nie stroje) ze sobą rywalizują w siatkówkę. Co sprawiło więc, że gra stała się rajem dla cyfrowych perwersów? Najnowsza aktualizacja Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation przynosi nowe stroje i opcję ich rozciągania oraz zdejmowana do wybranego momentu. Oczywiście szanse by taki strój dostać się wyjątkowo niskie (0,77%), więc i wydawca sporo zarobi na mikrotransakcjach.

Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation - zwiastun nowej zawartości

Całość oczywiście już wzbudziła na zachodzie protesty nawołujące do bojkotu seksistowskiego dewelopera, który nie szanuje kobiet. Oczywiście w opinii pewnych grup społecznych.

Tagi: Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation Koei Tecmo pc wideo