Anna Jurak Anna Jurak 21.06.2018 09:52
Mutant Year Zero: Road to Eden na nowym zwiastunie
301V

Mutant Year Zero: Road to Eden na nowym zwiastunie

Mutant Year Zero: Road to Eden to gra z post-apokaliptycznym klimatem. Walka została zainspirowana grami z serii XCOM, ale uświadczymy tu również elementów eksploracyjnych czy skradania się.

Mutant Year Zero: Road to Eden będzie przygodową grą z elementami skradanki oraz walką rozgrywaną w systemie turowym. Tytuł otrzymał właśnie nowy zwiastun, który wciąż nie zdradza dokładnej daty premiery. Wiemy jedynie, że gra zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Mutant Year Zero: Road to Eden - 18 minut rozgrywki

W Mutant Year Zero: Road to Eden trafimy do post-apokaliptycznego świata. Będziemy go przemierzać kierując grupą mutantów, a naszym celem będzie odnalezienie tytułowego Edenu. Pokierujemy między innymi dzikiem oraz kaczorem. Poniższy zwiastun udowadnia, że będą to barwne, wyraziste postacie, które da się lubić. Trailer skupia się też na przedstawieniu głównych cech gry. Będą nimi eksploracja post-apokaliptycznego świata, historia, skradanie się oraz oczywiście taktyczna walka w systemie turowym, inspirowana grami XCOM

Mutant Year Zero: Road to Eden - zwiastun

Źródło: YouTube (Funcom)

Tagi: Funcom Mutant Year Zero: Road to Eden pc playstation 4 The Bearded Ladies Consulting wideo xbox one zwiastun