Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 20.06.2018 12:03
Oppo Find X - znamy cenę oraz datę premiery
525V

Oppo Find X - znamy cenę oraz datę premiery

Może i nigdy nie słyszeliście o firmie Oppo. Nie da się jednak ukryć, że Chiński twórca przedstawił nam prawdziwego potwora.

Oppo Find X pojawi się w sprzedaży już niedługo bo w sierpniu. Na początku urządzenie trafi do takich krajów jak Francja, Hiszpania czy Włochy. Nie wykluczone jednak, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy je także w Polsce. Czemu warto się nim zainteresować?

Sprawdź ile wydałeś na gry w serwisie Steam

Oppo Find X będzie urządzeniem flagowym tej marki. Wiąże się to nie tylko z wydajnymi podzespołami (Snapdragon 845), ale też z wykorzystaniem nowoczesnych technologi przy budowie telefony. Przede wszystkim będzie to prawdziwie bezramkowy telefon. Pochwalić się może stosunkiem ekran - obudowa na poziomie 93%.

Oprócz tego telefon wyróżnia bardzo futurystyczna budowa. W oczy rzuca się przede wszystkim wysuwana kamera, która pozwoliła osiągnąć tak bliską perfekcji bezramkową konstrukcję. Jest to z pewnością dobry ruch, ponieważ pozbyto się niezbyt popularnego notcha.

Oppo Find X będzie kosztował 999 euro (ok. 4300 złotych). Będzie też dostępny w wersji Lamborghini, która ma kosztować 1699 euro (ok. 7400 złotych).

Źródło: https://www.phonearena.com/news/Oppo-Find-X-price-release-date_id105907

Tagi: Find X oppo oppo find x sprzęt technologia