Anna Jurak Anna Jurak 19.06.2018 13:03
Sprawdź ile wydałeś na gry w serwisie Steam
880V

Sprawdź ile wydałeś na gry w serwisie Steam

Valve udostępniło możliwość podliczenia sumy, wydanej na wszystkie produkcje z waszej biblioteki Steam. Pozostaje jedynie zadać sobie pytanie czy chcemy z tej możliwości skorzystać.

By sprawdzić ile pieniędzy łącznie przeznaczyliście na zakup gier na Steamie trzeba było korzystać z pomocy stron niezależnych. Teraz możemy to zrobić nie opuszczając serwisu. 

Steam oficjalnie umywa ręce i do sprzedaży dopuści wszystko

Wydawanie pieniędzy na gry to sprawa indywidualna każdego człowieka. Wiele osób niezaznajomionych z grami może uznać, że to trwonienie zarobków. Czy sporą sumę wydaną na ten rodzaj rozrywki możemy uznać za zmarnowaną, jeśli dobrze się bawiliśmy w zakupionych tytułach? To już temat na inny raz. Jedynie my sami możemy ocenić czy jesteśmy zadowoleni z zakupów i tego ile wydaliśmy na liczne produkcje. No właśnie... a ile łącznie wydaliśmy? 

Valve postanowiło umożliwić nam sprawdzenie ile wydaliśmy na gry w serwisie Steam. Należy jednak pamiętać, że wyliczona kwota nie obejmuje pakietów takich jak Humble Bundle czy gier zakupionych w zewnętrznych sklepach. Zliczone zostają wyłącznie pieniądze wydane bezpośrednio na platformie Valve. Zastanówcie się czy chcecie się dowiedzieć ile wynosi ta suma, a jeśli udzielicie odpowiedzi twierdzącej to udajcie się pod ten link.

Źródło: cdaction.pl, help.steampowered.com

Tagi: ceny pieniądze steam valve