Anna Jurak Anna Jurak 18.06.2018 10:42
Nekopara Vol. 1 - premiera na PlayStation 4 i Switcha opóźniona
243V

Nekopara Vol. 1 - premiera na PlayStation 4 i Switcha opóźniona

Nekopara Vol. 1 miało trafić na konsolę PlayStation 4 oraz Nintendo Switcha 21 czerwca. Zagramy jednak nieco później.

Nekopara Vol. 1 w wersji na PlayStation 4 i Nintendo Switch po raz pierwszy można było zagrać 30 kwietnia podczas odbywającego się w Tokio wydarzenia Character1 2018. Ogłoszona tam data premiery jest już niestety nieaktualna.

Disgaea 1 Complete - premiera w październiku

Nekopara to gra z gatunku Visual Novel, która skupia się na relacjach protagonisty oraz dwóch "cat-girls". Gra miała trafić na PlayStation 4 oraz Nintendo Switcha 21 czerwca. Stanie się to jednak dopiero 4 lipca. Na pocieszenie otrzymaliśmy informacje, że wersje konsolowe będą wzbogacone o nowe scenariusze oraz nową piosenkę i animację startową. Dodatkowo dostaniemy także fandisc Nekopara Vol. 0

Jeśli nie jesteście zaznajomieni z serią, to przypominamy w jaki sposób grę opisują twórcy:

Czym jest Nekopara? To koci raj!

Kashou Minaduki, syn długiej linii japońskich producentów deserów, przeprowadził się by otworzyć "La Soleil" - swoją własną cukiernię. 

Ale kiedy się wprowadził, wśród jego rzeczy ukryte były dwie dziewczyny-koty: Chocola i Vanilla, które rodzina wychowywała. Kiedy próbował je odesłać, błagały, aż się poddał, i teraz razem otwierają La Soleil.

Z dwiema dziewczynami,które naprawdę, NAPRAWDĘ uwielbiają swojego mistrza, starającego się jak najlepiej jak potrafi, a czasem mu to nie wychodzi - pełna emocji komedia otwiera się na biznes!

Zobacz Chocolę i Vanillę takie jak nigdy dotąd - w ruchu na ekranie i z pełnym voice-actingiem. Dzięki E-Mote System postacie płynnie poruszają się po ekranie zmieniając ekspresję oraz pozy w niezliczonej ilości kombinacji.

Źródło: gematsu.com

Tagi: Neko Works Nekopara Vol. 1 nintendo switch PC playstation 4