Anna Jurak Anna Jurak 18.06.2018 09:29
Kill la Kill: The Game - kolejna gra w uniwersum popularnego anime
500V

Kill la Kill: The Game - kolejna gra w uniwersum popularnego anime

Studio APLUS, które ma na swoim koncie adaptacje Little Witch Academia. pracuje nad Kill la Kill: The Game. Otrzymaliśmy garść informacji i pierwsze screeny z gry.

Ostatnimi czasy manga i anime ochoczo przenikają do świata gier. Zapowiedziano właśnie kolejną produkcję, która przeniesie nas do uniwersum japońskiego komiksu. Tym razem trafimy do świata popularnej mangi oraz anime Kill la Kill.

Dragon Ball FighterZ - tak gra wygląda na Switchu

Kill la Kill: The Game będzie bitewną grą akcji od studia APLUS. Tytuł zostanie wydany przez Arc System Works. O samej rozgrywce oraz chociażby platformach, na które ma trafić, niestety niewiele jeszcze wiadomo. W japońskiej telewizji pojawiła się reklama zwiastująca o tym, że gra jest tworzona. Z oficjalnej strony tytułu wiemy jedynie, że Kill la Kill: The Game będzie grą dla maksymalnie dwóch graczy i zadebiutuje w 2019 roku. Widnieje tam również informacja, że więcej szczegółów ma zostać zdradzone w dniach 5 - 8 lipca podczas Anime Expo 2018. Zerknijcie na wspomnianą wcześniej reklamę. W galerii na samym dole możecie również zobaczyć kilka screenów z gry.

Kill la Kill: The Game - reklama

Źródło: kill-la-kill-game.jp/en/, YouTube (arcsystemworks)

Tagi: APLUS Arc System Works Kill la Kill: The Game wideo