Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 15.06.2018 11:32
Ace Combat 7 - szczegóły o historii
717V

Ace Combat 7 - szczegóły o historii

Ace Combat 7: Skies Unknown to kontynuacja znanej serii gier o pilotach myśliwców bojowych. Poznaliśmy trochę szczegółów dotyczących fabuły najnowszej odsłony.

Ace Combat 7: Skies Unknown to spełnienie marzeń każdego domorosłego pilota. Weźmiemy udział w powietrznych bitwach, a tłem naszych zmagań będzie fikcyjny konflikt. Do naszej dyspozycji oddane zostaną dziesiątki różnorodnych maszyn i ogromne ilości uzbrojenia. 

Graliśmy w Ace Combat 7: Skies Unknown. Będzie hit!

Na E3 twórcy zdradzili, że fabuła będzie toczyć się wokół kontynentu Usean, znanego z 3 i 4 odsłony serii. Weźmiemy udział w tzw. Drugiej wojnie kontynentalnej, która rozgrywa się w 2019 roku. Dołączymy do Sił Powietrznych Osean i weźmiemy udział w konfliktach, których nie da się po prostu zdefiniować jako walka dobra ze złem. Każda strona ma swoje racje i zacięcie walczy o ich obronę. 

To wszystko będzie się działo w olśniewającym i zapierającym dech w piersi otoczeniu. Szczególne wrażenie mają robić chmury i dynamicznie zmieniająca się pogoda. Najnowsze screeny pokazują, czego możemy oczekiwać.

Ace Combat 7: Skies Unknown - demo

 

Źródło: https://gematsu.com/2018/06/ace-combat-7-skies-unknown-details-story-new-features

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco e3 2018 pc Project Aces ps4 xbox one