Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 14.06.2018 16:31
Dodatki w Fallout 76 będą darmowe
642V

Dodatki w Fallout 76 będą darmowe

Fallout 76 to prequel całej serii zapowiedziany jako gra sieciowa. Bethesda ogłosiła swój plan na rozwój tytułu.

Fallout 76 to pierwsza gra z serii, która stawia na wieloosobowe rozgrywki. Chociaż gra w pojedynkę będzie możliwa, nie otrzymamy możliwości zabawy offline. 

Fallout 76 - zwiastun, kolekcjonerka, nowe informacje, data premiery

Obecnie najważniejszą produkcją Bethesdy jest zdecydowanie Fallout 76, który otrzymał najdłuższą prezentację na konferencji E3. To jednak nie wszystko, ponieważ do Sieci trafił dokument zdradzający wiele szczegółów na temat gry.

Świat Fallouta 76 zostanie podzielony na sześć regionów i każdy z nich będzie miał charakterystycznych dla danego obszaru mutantów. W Fallouta 76 będzie mogło grać 24 graczy, lecz ta liczba może zostać zwiększona do 32. Od nas samych będzie zależało czy będziemy współpracować z innymi osobami czy też starali się na wzajem zabić, dlatego też twórcy rozważają dodanie trybu deathmatch 12 vs 12. Gracze będą mogli skorzystać broni jądrowej masowego rażenia, jednakże w grze znajdzie się system zabezpieczający graczy przed ciągłymi atakami.  Warto tu zaznaczyć, że jeżeli zginiemy to nie tracimy naszego ekwipunku oraz postępów.

Potwierdzona została obecność mikrotransakcji - za realną gotówkę będziemy mogli kupić skórki dla żołnierza, broni czy przedmiotów. Pojawi się także możliwość nabycia ich poprzez walutę dostępną w grze. Dzięki temu Fallout 76 będzie mógł być rozwijany przez wiele lat. Tytuł będzie grą typu live-service co oznacza, że wszystkie przyszłe dodatki gracze otrzymają całkowicie za darmo. Ponadto zapowiedziano, że w przyszłości produkcja otrzyma wsparcie dla modów.

Fallout 76 ukaże się 14 listopada na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.

Fallout 76 - dokument od NoClip

 

Źródło: Youtube (Noclip)

Tagi: Bethesda Game Studios Fallout 76 pc playstation 4 wideo xbox one