Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 14.06.2018 13:21
The Last of Us Part II - Ellie będzie jedyną grywalną postacią
1323V

The Last of Us Part II - Ellie będzie jedyną grywalną postacią

The Last of Us Part II to jedna z najważniejszych gier Sony, która czeka na swą premierę. Po prezentacji na E3 wiemy już sporo na temat najnowszej produkcji Naughty Dog.

Dzień po oficjalnej konferencji Sony odbył się podcast PlayStation Live, w trakcie którego deweloperzy zdradzali nowe szczegóły dotyczące swoich produkcji oraz prezentowali fragmenty rozgrywki. Jedną z gier, która doczekała się obszernej prezentacji jest The Last of Us Part II

The Last of Us: Part II - masa informacji po panelu Naughty Dog

Poza oficjalnym zwiastunami, niektóre redakcje zostały zaproszone na zamknięty pokaz najnowszych gier.  Za zamkniętymi drzwiami redakcja IGN mogła zobaczyć The Last of Us Part II. Jednym z pytań jakie padło w stronę twórców z Naughty Dog brzmiało

Czy w The Last of Us Part II będą inne grywalne postacie oprócz Ellie?

Początkowo wiceszef ds. game designu, Richard Cambier nie chciał odpowiedzieć na to pytanie. Jednak dyrektor kreatywny, Neil Druckmann sprostował sytuacje:

Ellie jest jedyną grywalną postacią w grze

To duża zmiana w porównaniu do pierwszej części, ponieważ w The Last Of Us chociaż głównym bohaterem był Joel, w kilku misjach mogliśmy wcielić się nie tylko w Ellie, ale nawet w jego córkę. 

Źródło: http://me.ign.com/en/ps4/149239/news/naughty-dog-ellie-is-the-only-playable-character-in-the-last

Tagi: naughty dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II