Daniel Stroński Daniel Stroński 13.06.2018 09:16
Nioh 2. Yasuda ujawnia nowe informacje
477V

Nioh 2. Yasuda ujawnia nowe informacje

Nioh 2 powraca w wielkim stylu, tym razem mniej niespodziewanie niż poprzedniczka. Wywiad z Fumihiko Yasudą przynosi nowe informacje.

Nioh zaskoczyło graczy i z miejsca zdobyło serca wielu fanów wymagających RPG-ów akcji, która choć podobna do Soulsów, posiadała własną tożsamość. Tegoroczne targi E3 przyniosły zapowiedź drugiej części, ale nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na konferencji. Na szczęście twórcy są na miejscu i udzielili krótkiego wywiadu.

Nioh 2 powstaje!

Czuwający nad projektem "dwójki" Fumihiko Yasuda powiedział co nieco na temat swojej nadchodzącej gry. Dowiedzieliśmy się, że fabuła będzie połączona z pierwszym Niohem, choć nie trzeba znać poprzedniczki, by zrozumieć nowe wydarzenia. Dostaniemy kreator postaci, gdzie wybierzemy m.in. płeć i rasę naszego bohatera (lub bohaterki!). Nasza postać będzie mogła zostać Yokai albo posiąść tylko taką moc, co "przeniesie akcję na nowy poziom". Na koniec najważniejsze - przed premierą dostaniemy demo i betę,bo twórcy cenią sobie feedback graczy i chcą uczynić Nioh 2 możliwie najlepszym tytułem.

Nioh 2 - wywiad z Fumihiko Yasudą

 

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: e3 2018 fumihiko yasuda Nioh 2 playstation 4 wideo