Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 12.06.2018 17:46
PlayLink - nowe gry w 2018 roku
1274V

PlayLink - nowe gry w 2018 roku

PlayLink to narzędzie Sony pozwalające na wykorzystywanie telefonu jako kontrolera. Nowe gry pojawią się jeszcze w tym roku.

W zeszłym roku Sony udostępniło PlayLink - proste gry multiplayer z małą niespodzianką. Można było wykorzystać telefon jako kontroler w tych produkcjach. Ma to na celu umożliwienie zabawy w szerszym gronie i integracji w gronie rodziny i przyjaciół.

Rapture Rejects - battle royale oparte na komiksie Cyanide & Happiness

Na tegorocznym E3 zaprezentowano aż 7 kolejnych tytułów działających w technologii PlayLink. Lista prezentuje się naprawdę zacnie. Mamy tutaj m.in. Uno czy Wsiąść do pociągu. Oto nadchodzące tytuły:

  • Just Deal With It - Gra opierająca się na pięciu klasycznych grach karcianych: Poker, Blakjack, Crazy Eights, Rummy oraz Hearts. Połącz siły z przyjaciółmi i sabotuj rozgrywkę. Wszystkie chwyty są dozwolone
  • Chimparty - złap swój telefon i dowiedź, że to ty jesteś najważniejszy w dżungli. Weź udział w 18 minigierkach i pokaż wszystkim kto tu rządzi
  • WordHunters - Zmierz się z przyjaciółmi lub rodziną w tej grze słów. Podróżujcie po świecie, aby odkryć prawdziwe mistrzostwo w posługiwaniu się językiem i słowami.
  • UNO - Czy trzeba mówić coś więcej? Szalenie popularna karcianka nadciąga na PlayStation 4.
  • Melbits World - urocza gra nastawiona na kooperację. Rytm i wyczucie są tutaj najważniejsze. Przeprowadźcie grupę stworków przez straszliwe poziomy. Współpraca będzie niezbędna, aby ustawić wszystkie platformy w odpowiedniej kolejności.
  • Ticket to Ride - Prosta rozgrywka i złożona strategia to kluczowe elementy tej popularnej planszówki. Musicie podbić koleje, budując jak najdłuższe trasy. Dodatkowe punkty wpadną za wypełnianie biletów.
  • Knowledge is power: Decades - Kontynuacja popularnej gry. Tym razem sprawdzimy swoją wiedzę o końcu XX w. i początku XXI w.

PlayLink - E3 2018 trailer

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/06/12/introducing-7-new-games-coming-soon-to-playlink-including-uno-chimparty-more/

Tagi: e3 2018 playlink ps4 sony wideo e3 2018