Daniel Stroński Daniel Stroński 12.06.2018 04:14
Spider-Man. Maltretowanie Pająka i demo w otwartym świecie
996V

Spider-Man. Maltretowanie Pająka i demo w otwartym świecie

Spider-Man od Insomniac Games był jednym z najważniejszych punktów tegorocznej konferencji Sony - i dostaliśmy rewelacyjny materiał!

Spider-Man odwiedził targi E3, pokazując swoją wizytę w więzieniu Raft, gdzie Electro postanowił zapędzić bohatera w pułapkę. Rozgrywka pokazuje walkę ze zwykłymi oprychami (włącznie z wyjątkowo akrobatycznymi ruchami Pająka) oraz jego ponowne spotkanie z dobrze znanymi superzłoczyńcami - Rhino, Scorpionem, Vulture'em i Electro. I to by było jeszcze do wygrania, gdyby nie pewien niezapowiedziany gość... Premiera za kilka miesięcy, 7 września tego roku.

Spider-Man - targowy pokaz rozgrywki

Po konferencji Sony znalazło się miejsce na pokaz grywalnego dema Spider-Mana i krótką pogadankę z twórcami. Niedługi materiał skupia się na bogactwie rzeczy do roboty w otwartym świecie gry. Dostaliśmy trochę walki z wykorzystaniem gadżetów, trochę eksploracji i szukania znajdziek, trochę mniejszych wyzwań/zadań pobocznych, ale przede wszystkim - wgląd w to, jak rewelacyjnie i płynnie wyglądają animacje bohatera.

Spider-Man - rozgrywka w otwartym świecie

 

Tagi: e3 2018 insomniac games playstation 4 Sony Interactive Entertainment spider-man wideo