Kacper Mądry Kacper Mądry 11.06.2018 09:52
Fallout 76 - zwiastun, kolekcjonerka, nowe informacje, data premiery
1467V

Fallout 76 - zwiastun, kolekcjonerka, nowe informacje, data premiery

Fallout 76 został oficjalnie zaprezentowany. Czego powinni spodziewać się gracze?

Fallout 76 jest pierwszą, sieciową odsłoną serii Fallout. Bethesda postanowiła przygotować produkcję, w której to gracze będą tworzyć historię.

Starfield. Bethesda zapowiada nowe kosmiczne IP

Gra rozpocznie się w 2102 roku. Jest to dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb, które zniszczyły cały świat. Najwspanialsi i najbardziej inteligentni obywatele USA postanawiają opuścić kryptę i wyruszyć w świat, aby odzyskać to co zostało im odebrane przez moc atomu.

Fallout 76 - zwiastun z E3 2018

Nasza podróż nie będzie jednak samotna. Wraz z nami wyruszą inny gracze, którzy współpracując, pomogą utworzyć nowe osady, w których inni przybysze będą mogli nawet handlować. Chyba, że celem napotkanych graczy nie będzie kooperacja, a odebranie nam życia.

Grę napędza nowa technologia dlatego Fallout 76 powinien prezentować się o wiele lepiej od poprzednika. Zwiedzimy tereny od lasów Appalachów po trujący teren Cranberry Bog. Naszym celem będzie uzyskanie dostępu do broni ostatecznej – pocisków nuklearnych. Związane z nimi zniszczenie da również początek wysokopoziomowej strefie z rzadkimi i cennymi zasobami. 

Gracze, którzy zamówią Fallout 76 przed premierą otrzymają dostęp do testów beta. Poza standardowym wydaniem gry przed premierą zamówić można również ekstremalnie limitowaną edycję Fallouta 76. W środku znajdziemy:

 • Prawdziwy hełm pancerza wspomaganego T-51, który możesz założyć, i płócienną torbę West Tek:
  • Ten hełm to wierne odwzorowanie jego odpowiednika z gry. W zestawie znajdziecie modulator głosu, działającą latarkę czołową LED oraz specjalną funkcję dźwiękową V.A.T.S.
 • Świecącą w ciemności mapę świata:
  • Ta kolorowa, świecąca w ciemności mapa fizyczna o wymiarach około 53 cm x 53 cm przedstawia sześć różnych regionów Wirginii Zachodniej wraz z napromieniowanymi charakterystycznymi obiektami, miastami i dziką przyrodą.
 • 24 falloutowe figurki kolekcjonerskie:
  • Te szczegółowe figurki stworzone z występujących w grze modeli 3D tchną życie w Fallouta 76 – w mieszkańców krypty, żołnierzy przywdziewających pancerz wspomagany, stworzenia przemierzające świat gry i nie tylko.
 • Steelbook z okazji trzechsetlecia:
  • To metalowe pudełko dostępne wyłącznie przy zakupie edycji z pancerzem wspomaganym stanowi najwspanialszy przedmiot kolekcjonerski i sposób na uczczenie 300 lat wolności Ameryki.
 • Dodatkowe przedmioty w grze dla edycji Fallouta 76 z okazji trzechsetlecia:
  • Uczcij 300 lat wolności USA razem z nową edycją Fallouta 76 z okazji trzechsetlecia, która upamiętnia otworzenie Krypty 76. Wszyscy będą o tobie mówić, gdy wyjdziesz z niej w pełnej gotowości i patriotycznym stroju!
 • Dostęp do wersji B.E.T.A. (Będę Ewaluować Testową Aplikację) Fallouta 76.

fallout 86

Edycja Fallouta 76 z pancerzem wspomaganym jest już dostępna w przedsprzedaży za $199,99 (około 800 złotych). Gra w sprzedaży pojawi się 14 listopada 2018 roku.

 

Źródło: https://bethesda.net/pl/article/2G2vLPyPwcMaiGASUwsoqQ/fallout-76-official-reveal-e3-2018

Tagi: Bethesda Game Studios e3 2018 Fallout 76 PC playstation 4 wideo Xbox One