Daniel Stroński Daniel Stroński 11.06.2018 05:20
Prey zapowiada dodatek, sieciowe PvP, tryb VR i Nową Grę+
577V

Prey zapowiada dodatek, sieciowe PvP, tryb VR i Nową Grę+

Prey powraca z DLC, nowymi trybami, sieciowym trybem PvP i trybem VR.

Prey odniosło wymierny sukces i teraz, rok po premierze restartu serii, otrzymuje zapowiedź dodatku. Jest to DLC "Mooncrash", które wprowadza nową opcję zabawy. Gracz zostaje wysłany do tajnej bazy TranStaru w kampanii rogue-like (z losowo generowanymi elementami, co ma nas zachęcić do przechodzenia jej w kółko).

Cyberpunk 2077 - nowe informacje na temat produkcji CD Projekt RED

W "Mooncrash" wcielimy się w hakera Petera, który stacjonuje na pokładzie satelity szpiegowskiego i jego zadaniem jest przechwytywanie połączeń TranStaru. Spróbujemy zrozumieć, co stało się po wydarzeniach z Prey, zbierając po drodze liczne łupy, a im dalej zajdziemy, tym lepsze szansę będziemy mieć przy kolejnych próbach.

Prey - zwiastun dodatku "Mooncrash"

"Mooncrash" będzie dostępne za równowartość $19,99 (~72 zł) lub jako część wydania Digital Deluxe.

Nie trzeba z kolei płacić za dużą aktualizację, która jest już dostępna i wprowadza tryb fabularny (łatwiejszy), tryb przetrwania (trudniejszy) oraz tryb Nowej Gry+. Nieco później dostaniemy kolejnego update'a z sieciowym trybem PvP o nazwie Typhon Hunter. Wykorzystamy w nim umiejętność zamieniania się w dowolny przedmiot otoczenia. Jeden gracz będzie musiał znaleźć pięciu pozostałych, którzy mogą ukrywać się jako krzesło czy kubek - taka nadnaturalna zabawa w chowanego. Tryb PvP (włącznie z jego VR-ową wersją) dostaniemy latem za darmo..

Tagi: aktualizacja arkane studios austin Bethesda Softworks dlc dodatki e3 2018 prey update wideo