Daniel Stroński Daniel Stroński 11.06.2018 04:08
The Elder Scrolls Online dostanie dodatki "Wolf Hunter" i "Murkmire"
295V

The Elder Scrolls Online dostanie dodatki "Wolf Hunter" i "Murkmire"

The Elder Scrolls Online może pochwalić się sporą popularnością i deweloper nie zamierza przestawać rozwijać swojej produkcji. Targi E3 przyniosły zapowiedź dwóch nowych dodatków.

The Elder Scrolls Online było ważnym elementem konferencji Bethesdy. Chwalono się popularnością MMORPG-a, zapowiadając przy okazji nadchodzące dodatki.

Fallout 76 - zwiastun, kolekcjonerka, nowe informacje, data premiery

Na razie wiemy tyle, że pierwszy z dodatków, "Wolf Hunter", skupi się na wilkołakach, a następny, "Murkmire", zajmie się rasą Argonian. Nie zobaczyliśmy zwiastuna nadchodzących dodatków, ale w zamian dostaliśmy kompilację scen z najnowszego DLC "Summerset".

The Elder Scrolls Online - targowy zwiastun

Murkmire to kolejna strefa oraz rozszerzenie zawartości fabularnej w The Elder Scrolls Online. Wyruszymy w niej głęboko do ojczyzny Argonian. Będziemy tam musieli zdobyć zaufanie tych pustelniczych plemion, przebić się przez dzikie Czarne Mokradła i odkryć jeden z największych sekretów Histów.

Wolfhunter to natomiast kolejny pakiet dungeonów w grze, zawierający dwa nowe, pełne wyzwań elementy grupowe: Moon Hunter Keep i March of Sacrifices. Jak sama nazwa wskazuje, w tych dwóch dungeonach występują wilkołaki z Tamriel, a my będziemy mogli przeżyć  zupełnie nowe historie, otoczeni przez postacie dotknięte klątwą likantropii.

Tagi: Bethesda Softworks e3 2018 The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited wideo ZeniMax Online Studios