Daniel Stroński Daniel Stroński 11.06.2018 00:37
Microsoft przyspiesza Game Passa, nadchodzące premiery od razu w usłudze
402V

Microsoft przyspiesza Game Passa, nadchodzące premiery od razu w usłudze

Subskrypcja dająca dostęp do ponad 100 xboksowych gier niebawem zostanie ulepszona, a tymczasem wzbogaca się o nowe pozycje.

Game Pass to usługa Microsoftu, która oddaje swoim subskrybentom dostęp do ponad 100 gier z konsol Xbox 360 i Xbox One. Nie mówimy tu jednak o streamowaniu, a ściąganiu gry na dysk. Oznacza to czasochłonne pobieranie, ale niedługo ta wada odejdzie w niepamięć.

Master Chief powróci w Halo Infinite

Czuwająca nad usługą Ashley Speicher pojawiła się podczas konferencji Microsoftu, by zapowiedzieć rozwiązanie problemu długiego ściągania. FastStart pozwoli rozpocząć grać po ściągnięciu zaledwie części danych, tych niezbędnych do rozpoczęcia zabawy, podczas gdy reszta ściągnie się w tle. Dzięki temu mamy mieć możliwość zabawny nawet dwa razy szybciej niż dotychczas. Będzie to jednak obowiązywać tylko wybrane gry.

A co nowego w samej bibliotece? Od dziś Game Pass oferuje dostęp do Fallouta 4, The Division oraz The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - wszystkie z ulepszeniami na Xboksie One X. Szykuje się jednak znacznie więcej atrakcji. Gry takie jak Forza Horizon 4, Gears 5 czy Crackdown 3 czy Halo: The Master Chief Collection mają być dostępne w Game Passie w dniu premiery! Poza tym premierowo dostaniemy także m.in. Warhammer: Vermintide 2, Ashen, Afterparty czy Phoenix Point.

Tagi: e3 2018 Fast Start game pass xbox one