Anna Jurak Anna Jurak 08.06.2018 19:00
Twin Mirror - psychologiczny thriller od twórców Life is Strange
433V

Twin Mirror - psychologiczny thriller od twórców Life is Strange

Czy Twin Mirror powtórzy sukces Life is Strange? Poznajcie fabułę nowej produkcji od DONTNOD Entertainment.

W kwietniu informowaliśmy Was, że Studio DONTNOD pracuje nad kolejnymi produkcjami. Nie spodziewaliśmy się jednak, że nowy tytuł zostanie ujawniony tak szybko. Wydawca, czyli studio Bandai Namco opowiedziało o nadchodzącym Twin Mirror.

Studio Dontnod Entertainment tworzy kolejne gry

Twin Mirror będzie thrillerem psychologicznym, który skupi się na fabule. Trafimy do Basswood w Zachodniej Wirginii, gdzie przyjdzie nam rozwikłać zagadkę dziwnych wydarzeń. Wcielamy się w postać Sama - mężczyzny, który wrócił do swojego rodzinnego miasta z powodu pogrzebu swojego najlepszego przyjaciela. Sprawy przybiorą jednak nieoczekiwany obrót. Obudzimy się bowiem w pokoju hotelowym z pustką we wspomnieniach z minionego wieczoru oraz zakrwawioną koszulą.

Naszym zadaniem będzie odzyskanie pamięci i rozwikłanie krwawej zagadki. Targani emocjami będziemy wchodzić w interakcje z mieszkańcami miasteczka. Oprócz zarysu fabularnego ujawniono również dwa screeny z gry:

Twórcy obiecują, że Twin Mirror będzie fascynującą podróżą, która dostarczy nam możliwość podejmowania decyzji podczas rozgrywki:

Twin Mirror to psychologiczny thriller okraszony śledztwem, w którym twoje wspomnienia, wybory i relacje będą determinować skomplikowany los Sama.

 Gra zadebiutuje w przyszłym roku. Zagramy na PlayStation 4, XBoksie One i PC

Źródło: blog.eu.playstation.com

Tagi:

Wideo