Anna Jurak Anna Jurak 08.06.2018 17:53
Dreams - wprowadzenie do kampanii na materiale wideo
234V

Dreams - wprowadzenie do kampanii na materiale wideo

Dreams będzie kolejną niesamowitą produkcją od Media Molecule. WIemy już, że po raz kolejny postawiono na pełną swobodę w tworzeniu poziomów. A co czeka nas w przygotowanej przez twórców kampanii?

Dreams to kolejna produkcja studia Media Molecule, które jest znane z popularnej serii LittleBigPlanet. Tytuł zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zagramy jedynie na konsoli PlayStation 4. W grze trafimy do tytułowego świata snów. Składa się on z poziomów stworzonych przez graczy, a możliwe jest to dzięki "kreatorowi snów", który niedawno Wam prezentowaliśmy.

20 minut z "kreatorem snów" Dreams

Jak można było się spodziewać po Media Molecule, wszystko wygląda zarówno pięknie jak i pomysłowo. Zgodnie z tym co zostało powiedziane, w grze możemy "robić cokolwiek zechcemy i budować wszystko". Pokazana została interakcja ze światem gry. Zaznaczono, że twórca poziomu będzie mógł zdecydować o tym czy pozwoli zniszczyć poszczególne elementy czy ochroni swoje dzieło przed ewentualnym destrukcyjnym działaniem innych graczy. Oto pierwszy z przewidzianych trzech materiałów wideo:

Dreams - materiał z rozgrywki

Powyższy materiał prezentuje początek zabawy w Dreams, tworzenie postaci, samouczek, poziomy z trybu fabularnego oraz możliwość dekorowania Hub-a przy użyciu przedmiotów, które znajdziemy podczas przechodzenia poziomów. To czym Dreams może się pochwalić to różnorodność rozgrywki. Rzucono okiem na menu gry, w którym czeka na nas kilka opcji. Będziemy mogli po prostu oddać się rozgrywce, tworzyć własne poziomy, sprawdzić nasz profil lub odwiedzić kogoś innego, by go zaobserwować i być na bieżąco z jego twórczością. Twórcy szykują również wyzwania tematyczne dla twórców poziomów, które będą zmieniać się co tydzień bądź miesiąc.

Źródło: YouTube (PlayStation Access)

Tagi: Dreams Media Molecule playstation 4 Sony Interactive Entertainment wideo