Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 07.06.2018 12:42
Nieocenzurowane Agony pojawi się na Steam jako oddzielny produkt
353V

Nieocenzurowane Agony pojawi się na Steam jako oddzielny produkt

Agony to Polski horror, który miał być jedną z najstraszniejszych gier w historii. Dopadła go jednak cenzura, ale na horyzoncie majaczy pełna, niepocięta wersja.

Agony to survival horror w którym wcielamy się w nieszczęśnika próbującego uciec z najgłębszych czeluści piekła. Mrok, krew i niepokojące sceny miały być tutaj chlebem powszednim. Niestety gra została poddana cenzurze i wykastrowano z niej całą "nieodpowiednią" zawartość.

Premiera Agony nie należy do udanych. Ujawniono usunięte sceny z gry

Na szczęście twórcy nie poddają się bez walki. Za około trzy miesiące na steamie pojawi się Agony Unrated. Będzie to pełnoprawna wersja gry, bez cenzury. Przygotujcie się więc na ostrą jazdę bez trzymanki. Agony Unrated ma być dostępne dla posiadaczy oryginału jako darmowe DLC, bądź z przeceną 99%. Wszystko zależy od Steama i twórcy w tym momencie upewniają się, że jest to możliwe.

Agony - trailer

Oprócz przywrócenia wyciętych scen, Agony Unrated ma udostępniać nowe trybie Agonii oraz udostępnić tryby Sukuba i Agonii od początku zabawy.  

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/agony-unrated-will-release-as-a-separate-product-on-steam-will-feature-all-censored-content/

Tagi: Agony Agony Unrated Deep Silver Madmind Studio pc ps4 wideo Xbox One