Daniel Stroński Daniel Stroński 06.06.2018 12:28
Nowe Pokemony to 8 generacja i zupełnie nowe stworki
2300V

Nowe Pokemony to 8 generacja i zupełnie nowe stworki

W 2019 roku dostaniemy zupełnie nowego RPG-a z pokemonami. Na razie szczegółów nie ujawniono, ale możemy liczyć na zupełnie nowy zestaw poksów.

Ostatnio Nintendo uraczyło fanów serii Pokemon trzema ważnymi zapowiedziami na Switcha - darmowym Pokemon Quest (już dostępne) oraz dwoma dużymi tytułami zaplanowanymi na 2019 rok. Jednym z nich jest powrót do oryginalnych 151 pokemonów w Let's Go Pikachu i Let's Go Eevee. O drugim nie wiemy niczego poza tym, że będzie dostępne w drugiej połowie 2019 roku.

Pełnoprawne Pokemony na Switcha w 2019 roku

Fani zaczęli się martwić. Zarówno Pokemon Quest, jak i Let's Go Pikachu/Eevee skupiają się na podstawowych 151 pokemonach, więc powstała obawa, że teraz Nintendo będzie żerowało na nostalgii, nie wprowadzając zupełnie nowych stworków. W magazynie Famitsu ukazał się obszerny wywiad z szefem The Pokemon Company, Tsunekazu Ishiharą, który zapewnił, że dostaniemy grafikę na poziomie, jakiego jeszcze nie było w całej serii, i zupełnie nowe pokemony, czyli 8. generację.

Warto dodać, że obecnie na przestrzeni 7 dostępnych generacji pojawiło się 807 odmiennych pokemonów. Poniżej przypominamy zwiastun Let's Go PikachuLet's Go Eevee.

Let's Go Pikachu/Eevee - zwiastun

 

Źródło: https://www.serebii.net/news/2018/06-June-2018.shtml

Tagi: