Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 05.06.2018 14:58
Thermaltake pokazuje nowe obudowy
321V

Thermaltake pokazuje nowe obudowy

Thermaltake to znany producent peryferiów komputerowych. Z okazji zbliżającego się dwudziestolecia zaprezentował dwie wyjątkowe obudowy.

Thermaltake świętuje swoje 20 urodziny. Z tej okazji na targach Computex 2018 zaprezentował dwie nowe obudowy typy full tower - Level 20 i Level 20 GT. Obudowa Level 20 to nawiązanie do legendarnej obudowy Level 10 - wydanej 10 lat temu. Przez ten czas wiele się zmieniło, a Thermaltake osiągnął wiele kamieni milowych w dziedzinie projektowania obudów.

MSI zapowiada nowe płyty główne

Wykonana z aluminium obudowa Level 20 charakteryzuje się typowo gamingowym wyglądem. Wykorzystuje trzy komorową budowę, aby osiągnąć niespotykany poziom wentylacji i możliwości zarządzania kablami. Drzwi wykonane są z 4mm szkła hartowanego i pozwalają na podziwianie swojego komputera. Wyposażona jest w najnowsze porty USB 3.1 typu C, pozwalające na transfery z prędkością do 10Gb/s. Dodatkowo w środku znajdują się wentylatory z ledami oraz ledowe paski, a podświetlenie możemy kontrolować przy użyci specjalnego programu.

Z kolei Level 20 GT oferuje cztery 5mm panele ze szkła hartowanego. Pozwoli to na podziwianie swojego komputera w pełnej krasie. Dodatkowo oferuje jeden USB typu C na górze obudowy. Przezroczysty panel przedni pozwoli na idealne zamontowanie radiatora chłodzenia wodnego. Dodatkowo zapewnia idealny przepływ powietrza poprzez zastosowanie dwóch 140mm wentylatorów.

 

Źródło: https://www.techpowerup.com/244858/thermaltake-new-level-20-and-level-20-gt-full-tower-chassis-astounds-at-computex-2018

Tagi: computex 2018 level 20 Level 20 GT thermaltake