Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 05.06.2018 14:20
Razer udostępnia przełączniki i podświetlenie firmom trzecim
269V

Razer udostępnia przełączniki i podświetlenie firmom trzecim

Razer to wiodąca marka lifestylowa dla graczy. Ogłosiła dzisiaj, że jej przełączniki oraz podświetlenie trafi do wybranych partnerów, rozszerzając tym samy ekosystem Razera.

Firma Razer postanowiła udostępnić swoje technologie wybranym partnerom. Partnerzy dostaną dostęp do technologi Chroma oraz do przełączników. Ma to na celu zwiększenie immersji graczy oraz wygody ich rozgrywki. Wszystko co opracował Razer, było tworzone z myślą o graczach. Nie chcą więc ograniczać ich możliwości.

Razer stworzył najmniejszy gamingowy laptop

Razer Chroma to ceniony system podświetlenia dla graczy. Oświetlanie ledami staje się coraz bardziej popularne, jednak z powodu różnych wydawców oświetlenia, nie możemy go w pełni zsynchronizować. Udostępnienie systemu Chroma firmom trzeci pozwoli na jego montaż w obudowach, wentylatorach czy płytach głównych. Już w czwartym kwartale 2018 roku pojawią się urządzenia takich firm jak: MSI, NZXT, AMD, Thermaltake, Lian Li, Vertagear, Gigabyte oraz Duckyna. Wszystkie będą kompatybilne z systemem Chroma, a gracze będą mogli perfekcyjnie zsynchronizować swoje oświetlenie. 

Jednak Razer postanowił udostępnić też swoje znakomite przełączniki. I to nie tylko firmom trzecim, ale też zwykłym użytkownikom, którzy chcą budować klawiaturę od zera. Do partnerów oraz do sprzedaży trafią:

  • Razer Green Switch: przełączniki z wyczuwalnym momentem aktywacji oraz wyraźnym odgłosem kliknięcia; charakteryzują się zoptymalizowanym punktami aktywacji oraz resetu, które zapewniają najlepszą w klasie wydajność podczas grania i pisania.
  • Razer Orange Switch: cechują się wyczuwalnym momentem aktywacji, ale bez głośnego kliknięcia; oferują tę samą zoptymalizowaną wydajność co Razer Green Switch, ale wymagają mniejszej siły nacisku do aktywacji.
  • Razer Yellow Switch: przełączniki z wyjątkowo niskim punktem aktywacji (1,2 mm) i cichą charakterystyką pracy podczas szybkich naciśnięć klawiszy i błyskawicznego grania. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: chroma computex 2018 przełączniki razer