Sebastian Stadnicki Sebastian Stadnicki 05.06.2018 13:22
Halle Berry na planie Johna Wicka 3
466V

Halle Berry na planie Johna Wicka 3

Twórcy Johna Wicka zaprezentowali pierwsze zdjęcie przedstawiające Halle Berry razem z jej psimi towarzyszami w najnowszej odsłonie wyczekiwanego widowiska akcji.

Na najnowszym zdjęciu z planu zaprezentowanym nam na Twitterze przez twórców Johna Wicka możemy pierwszy raz zobaczyć występującą u boku Keanu Reeves'a Halle Berry wcielającą się w rolę Sofi, kobiety z misją, którą poznamy w najnowszej odsłonie serii.

John Wick 3 z reżyserem. Produkcja rusza wkrótce

John Wick (Keanu Reeves) musi uciekać nie tylko z powodu wysokiej nagrody za jego głowę, ale także przez złamanie zasady, aby nie zabijać na neutralnym terenie. John powinien już być martwy, gdyby nie Winston, który dał mu godzinę łaski, zanim jego członkostwo zostanie unieważnione i zostanie odcięty od Continental. Teraz zostaje mu tylko walczyć i zabijać, aby uciec z Nowego Jorku.

Na stanowisko reżysera powraca Chad Stahelski, natomiast za scenariusz ponownie odpowiada Derek Kolstad. Kolejnego widowiska pełnego akcji możemy spodziewać się już w maju 2019 roku. Dodatkowo uniwersum Johna Wicka rozszerzy się o spin-off o dziecięcych zabójcach, The Continental

Źródło: Twitter @JohnWickMovie

Tagi: Chad Stahelski- derek kolstad film halle berry John Wick john wick 3 Keanu Reeves