Sebastian Stadnicki Sebastian Stadnicki 04.06.2018 20:22
Nowi Strażnicy Galaktyki będą "inni"
1563V

Nowi Strażnicy Galaktyki będą "inni"

James Gunn, reżyser i scenarzysta odpowiedzialny za powstanie filmowych Strażników Galaktyki, zdradza zmiany w trzeciej części przygód bohaterów.

Scenarzysta i reżyser Strażników Galaktyki 3, James Gunn, zdradza, że kolejna część może nie być taka sama jak poprzedniczki. Mimo braku sprecyzowania tej informacji, wzbudziło to wielkie zainteresowanie wśród fanów Marvela, zwłaszcza po tym, w jakim stanie znajduje się skład Strażników, co mogliśmy zobaczyć w najnowszych Avengersach.

Strażnicy Galaktyki 3. Scenariusz prawie skończony

Wypowiedź Gunna brzmiała bardzo optymistycznie w odniesieniu do całej tej sytuacji.

To jest bardzo, bardzo, bardzo inne. Bardzo inne, ale nie powiem, jaki sposób! Musicie poczekać i zobaczyć film, choć zostało jeszcze dużo czasu.

Dodatkowo Chris Pratt, Pom Klementieff i Dave Bautista potwierdzili, że powrócą do odgrywania swoich ról zarówno w następnych Avengersach, jak i Strażnikach Galaktyki. Obecnie owiane jest tajemnicą, w jaki sposób powrócą, mimo wszystko James Gunn już knuje, jak znowu uprzykrzyć im życie i z jakimi niebezpieczeństwami będzie dane im się zmierzyć. Jeśli wierzyć plotkom, premiery możemy spodziewać się w 2020 roku. Wiadome jest natomiast to, że kolejne przygody kosmicznej ekipy będą należeć do czwartej fazy kinowego uniwersum Marvela, które obecnie wkracza w kulminacyjny etap.

Źródło: https://screenrant.com/guardians-galaxy-3-james-gunn-details-story/

Tagi: film guardians of the galaxy guardians of the galaxy 3 James Gunn marvel strażnicy galaktyki Strażnicy Galaktyki vol. 3