Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 04.06.2018 19:17
ASUS pokazuje nowe peryferia sygnowane logo ROG
432V

ASUS pokazuje nowe peryferia sygnowane logo ROG

Asus Republic of Gaming to znana marka akcesoriów dla gracze. Jej rodzina zostanie niedługo poszerzona o nowe zabawki. Rzućcie okiem, co dla was szykują.

Asus Republic of Gamers narodził się w 2006 roku prezentując pierwszą serie płyt głównych kierowanych do graczy. ASUS jednak nie zatrzymał się tylko na tym, ale sukcesywnie rozwijał swoją markę. Dziś prezentuje nam masę nowego sprzętu skierowanego właśnie ku graczom.

ASUS zapowiada ROG Phone

ROG Ryujin 360/240

To potężne chłodzenie wodne jest flagowym rozwiązaniem Asusa. Dostępne w rozmiarach radiatorów 240 oraz 360mm. Wyglądem nawiązuje do najnowszych modeli płyt głównych, idealnie wpasowując się w obudowy graczy. Najważniejszą techniczną nowością jest wiatrak, znajdujący się w okolicy procesora. Odprowadza on dodatkowo powietrze z okolicy procesora, schładzający tym samy sąsiadujące komponenty. Dodatkowo wyświetlacz OLED pokazuje w czasie rzeczywistym wszystkie statystyki systemu.

ROG Ryuo 240/120

Młodszy brat Ryujina. Jednak jego cena sprawi, że będzie bardziej dostępny dla przeciętnego użytkownika. Wykonany jest z aluminium co pozwoliło znacząco zredukować jego cenę. Mimo to wciąż dostajemy wyświetlacz OLED oraz 9 adresowalnych diod LED do oświetlenia wnętrza obudowy.

ROG Thor 1200W Platinum

Zasilacz ROG Thor 1200W Platinum to pierwsze tego rodzaju urządzenie w rodzinie ROG. Przeznaczony dla mocno podkręconych procesorów. Jeszcze w tym roku pojawi się drugi model o mocy 850W. Zasilacz jest stworzony specjalnie z myślą o ekstremalnych warunkach pracy. Certyfikat 80 Platinum oraz 10 lat gwarancji pokazują, że ASUS podszedł bardzo poważnie do swojego nowego dziecka.

ROG Strix Gaming Chassis

Zaprojektowana z zadbaniem o najmniejszy szczegół obudowa dla graczy. Zbudowana z aluminium i szkła, posiada system oświetlenia AURA Sync Lighting. Dodatkowo ASUS w zestawie umieszcza wymienialny panel przedni, aby móc dopasować wygląd obudowy do swoich potrzeb. W środku pomieścisz spokojnie najlepszy sprzęt do gry: duże płyty główne, karty graficzne i chłodzenie wodne. Przedni panel wyposażony jest w USB 3.0 Quick Charge oraz USB 3.1 Gen 2 typu C.

ROG Delta

Nowy headset ROG Delta ze złączem USB typu C. Pozwala to na podłączenie headsetu nie tylko do PC, ale też nowszych urządzeń mobilnych. Z rosnącą popularnością gier na androida oraz zapowiedzią nowego telefonu gamingowego ASUSa wydaje się to sensownym posunięcie. Charakteryzować ma się lekką konstrukcją, która nie będzie przeszkadzać ani na dworze w czasie spaceru, ani w domu w trakcie wielogodzinnej sesji na PC.

ROG Balteus Qi

Podkładka pod mysz Balteus Qi to nie tylko wygoda dla twojego gryzonia, ale też styl dla twojego biurka. Pozwala na śledzenie ruchów myszki z precyzją co do pixela. Dodatkowo posiada opcję bezprzewodowego ładowania urządzeń, więc jest też niezwykle funkcjonalna. Oprócz tego posiada porty USB pozwalające na łatwe podłączenie peryferiów oraz diody LED do oświetlenia podkładki.

ROG Gladius II Wireless

Razem z podkładką musi pojawić się odpowiedni gryzoń. Gladius II to idealne urządzenie tak dla PCtów, jak i laptopów. Zastosowanie bezprzewodowego połączenia uwalnia mysz z okowów kabla. W połączeniu z nowym szesnastotysięcznym sensorem, dostajemy prawdziwą bestię do gier. Ale spokojnie, jeśli wolicie łączyć się z komputerem po kablu to Gladius II wam to umożliwi. W zestawie bowiem znajduje się opcjonalny kabelek. 

 

Źródło: https://www.techpowerup.com/244824/asus-republic-of-gamers-unleashes-new-lineup-of-gaming-components-and-peripherals

Tagi: asus republic of gamers ROG Balteus Qi ROG Delta ROG Gladius II Wireless ROG Ryujin ROG Ryuo ROG Strix Gaming Chassis ROG Thor 1200W Platinum