Kacper Mądry Kacper Mądry 02.06.2018 11:39
Przeciętny zwiastun Underworld Ascendant zdradza datę premiery gry
404V

Przeciętny zwiastun Underworld Ascendant zdradza datę premiery gry

Za Underworld Ascendant odpowiadają weterani branży. Gra jednak ma ewidentne problemy z płynnością.

Underworld Ascendant jest niezależnym tytułem tworzonym przez OtherSide Entertainment. Producent ujawnił nowy zwiastun gry.

Space Hulk: Tactics - trailer zdradza szczegóły rozgrywki

Underworld Ascendant zabierze nas do królestwa fantasy, które pełne jest niebezpieczeństw oraz intryg. Tytuł zaoferuje niekonwencjonalne podejście do rozgrywki. Otaczające gracza środowisko gry wpływa na jego decyzje i umożliwia szeroki wachlarz możliwości wykonania zadań. Bez problemu będziemy mogli pobiec po ścianie, od której odbijemy się, aby złapać linę, dzięki której skoczymy dalej i spadając - zabijemy z łuku kilku przeciwników. Albo zakradniemy się obok nich, podpalając okoliczne rośliny.

Underworld Ascendant - zwiastun

Underworld Ascendant od czasu pierwszych materiałów wideo pokazuje jednak, że nie wszystko idzie po myśli twórców. Skoro na zwiastunie widzimy spore spadki płynności animacji to co będzie w pełnej wersji na słabszych komputerach? Ponadto najnowsze nagranie ukazuje również niedoróbki jak np. fatalna detekcja kolizji.

Underworld Ascendant ukaże się na komputerach PC we wrześniu tego roku. Aktualnie nie ma planów stworzenia wersji na konsole.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 505 Games OtherSide Entertainment pc Underworld Ascendant