Kacper Mądry Kacper Mądry 01.06.2018 18:37
Train Sim World zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One
570V

Train Sim World zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One

Train Sim World to mówiąc najprościej jak się da - symulator kolei. Czego możemy spodziewać się po nowej grze Dovetail Games?

Train Sim World to kolejna propozycja dla fanów symulatorów wszelakich. Jeśli chcieliście spróbować swoich sił w prowadzeniu pociągów, nadchodząca produkcja zdaje się być idealnym tytułem.

Symulator szkolnej strzelaniny usunięty ze Steama

Część graczy się z nich śmieje, a część ubóstwia. Symulatory są szczególnie popularne w naszym kraju i można spokojnie zakładać, że za jakiś czas dowiecie się, że wasi znajomi to skryci fanatycy kolei. Train Sim World ma zadebiutować 24 lipca 2018 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Train Sim World - zwiastun

Dovetail Games ma na swoim koncie takie tytuły jak Microsoft Flight Simulator X czy Euro Fishing. Deweloperzy stworzyli rownież kilka symulatorów kolei, a najnowszy z nich - Train Sim World, trafi również na konsole.

Train Sim World zaoferuje nam możliwość kontrolowania lokomotyw i mierzenia się z czasem. W grze pojawią się również inne wyzwania związane z przewozem ludzi i towarów. Co ciekawe, w grze ukryte będą znajdźki, więc eksploracja stacji kolejowych, przy których się zatrzymamy może być wręcz wskazana.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/06/01/train-sim-world-gameplay-trailer-released/

Tagi: dovetail games pc playstation 4 Train World Sim xbox one