Daniel Stroński Daniel Stroński 01.06.2018 16:14
Darmowe Pokemon Quest z milionem ściągnięć w dwa dni
586V

Darmowe Pokemon Quest z milionem ściągnięć w dwa dni

Pokemon Quest nie zachęca "minecraftową" oprawą, ale za nią kryje się prawdziwie ciekawy RPG akcji z pokemonami w roli głównej. Switchowa wersja jest niebywale popularna, a za chwilę dojdą urządzenia mobilne.

Pokemon Quest zostało zapowiedziane dwa dni temu i od razu można było je ściągnąć z eShopu. Darmowe RPG akcji, w którym kierujemy drużyną trzech pokemonów, zebrało negatywne komentarze z uwagi na swoją oprawę, lecz nie zniechęciło to ludzi do pobierania gry. Pokemonowy szał wciąż trwa i każda okazja jest dobra, by złapać je wszystkie!

Żadna "minecraftowa popierdółka" - szczegóły rozgrywki Pokemon Quest

Sukcesu Pokemon Quest dopatrywać się można w prostej rozgrywce, choć z miejscem na bardziej złożone metody rozwoju naszych podopiecznych i taktycznej walki. Co więcej, choć tytuł posiada mikrotransakcje, niemal wszystko dostępne jest w grze i na forach gracze dalecy są od krytykowania chciwości wydawcy. Właśnie to wraz ze skupieniem się na oryginalnych 150 pokemonach powoduje, że milion ściągnięć w dwa dni w ogóle nie dziwi.

Pamiętajmy też, że jest to wynik wyłącznie na Switchu, a pod koniec czerwca Pokemon Quest trafi także na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Niestety, jak donosi IGN, nie będzie możliwości przeniesienia swoich postępów między konsolą Nintendo i smartfonem.

Pokemon Quest - zwiastun

 

Źródło: https://nintendoeverything.com/pokemon-quest-surpasses-one-million-downloads-on-switch/

Tagi: free-to-play Nintendo Switch Pokémon Quest