Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 01.06.2018 16:12
Anthem - co zostanie zaprezentowane na konferencji EA Play?
534V

Anthem - co zostanie zaprezentowane na konferencji EA Play?

Anthem to nowa produkcja BioWare, o której wciąż wiadomo niewiele. Gra na pewno pojawi się na konferencji EA Play i tam otrzymamy najświeższe informacje.

Anthem zadebiutuje dopiero w marcu przyszłego roku, ale gra zostanie zaprezentowana już 9 czerwca podczas konferencji EA Play. Wiadomo jak dokładnie będzie wyglądała prezentacja nowej produkcji BioWare.

W Anthem najważniejszy jest ukazany świat

Anthem to produkcja, która będzie połączeniem gatunku FPS z MMORPG. Fabuła została umiejscowiona na odległej planecie, gdzie jako wolni strzelcy będziemy chronić ludzkość przed dzikimi bestiami i bezwzględnej rasie inteligentnych istot znanych jako Scars. Gra zaoferuje tryb dla pojedynczego gracza oraz wieloosobowy, gdzie z czwórką znajomych staniemy twarzą w twarz z niebezpiecznym światem. 

Na oficjalnej stronie pojawił się krótki teaser i opis jak będzie przebiegała tegoroczna prezentacja Anthem. Twórcy zaprezentują nam nowy zwiastun, w którym poznamy szczegóły dotyczące fabuły gry, jej bohaterów i potworów, z którymi będziemy walczyć. Dotychczas na materiałach z rozgrywki zaprezentowano eksplorację świata,zbieranie łupów i walkę. Tej ostatniej na pewno nie zabraknie podczas nowego gameplay'u.

Ostatnimi rzeczami jakie Bioware zaplanowało są rozmowy z twórcami. Dyrektor generalny BioWare Casey Hudson, główny producent Mark Darrah i główna autorka tekstów Cathleen Rootsaert podzielą się kulisami pracy, opowieściami o swoich inspiracjach, a także pokażą grafiki koncepcyjne.

Anthem - EA Play teaser

 

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/news/5-things-coming-to-ea-play-for-anthem

Tagi: Anthem BioWare Edmonton Electronic Arts pc playstation 4 wideo xbox one