Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.06.2018 08:51
Devil May Cry 5 pojawia się w austriackich sklepach
482V

Devil May Cry 5 pojawia się w austriackich sklepach

Zapowiedź Devil May Cry 5 na targach E3 2018 to coś, czego bez wątpienia się spodziewamy. Capcom chce wydać do końca marca dwie duże gry, a plotki na ten temat krążą już od dłuższego czasu.

Plotki na temat Devil May Cry 5 po każdych większych targach podsyca Hideaki Itsuno, który rzekomo ma pracować nad tym tytułem. Itsuno po każdych targach przeprasza, że nie mógł nam pokazać tego, nad czym pracuje. Chociaż na początku tego roku zaznaczył, że będzie wkrótce mógł nam ujawnić swój projekt.

Gry, których zapowiedzi spodziewamy się na E3 2018

To, że tym projektem będzie Devil May Cry 5 dla wielu nie ulega wątpliwości. Swoje dorzucają także sklepy. Ostatnio Walmart zdradził nam sporo niezapowiedzianych gier (z czego Rage 2 się potwierdziło), a teraz swoje trzy grosze dokłada austriacki GameWare, który w ofercie zamieścił przedpremierowe zamówienie na Devil May Cry 5.

Zrzut z austriackiego sklepu GameWare

Oczywiście nie jest to stuprocentowe potwierdzenie, że gra powstaje, ale... sklepy zazwyczaj otrzymują pierwsze informacje o zbliżających się zapowiedziach, by przygotować się do zbierania przedpremierowych zamówień. A że  czasami któremuś z pracowników zdarzy się wpis opublikować wcześniej...

Tagi: Capcom Devil May Cry 5