Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 31.05.2018 14:38
Call of Duty: Black Ops 4 ze wspomaganiem celowania na PC
618V

Call of Duty: Black Ops 4 ze wspomaganiem celowania na PC

Call of Duty: Black Ops 4 to wyczekiwana produkcja od Treyarch. Dzięki współpracy Activision z Blizzardem wersja na PC ma zostać należycie dopieszczona.

Call of Duty: Black Ops 4 to produkcja, która w tym roku otrzyma porządne wsparcie na komputerach osobistych. Gra ukaże się na platformie Battle.net, a konwersję stworzy studio Beenox, które oprócz tworzenia gier zajmuje się ich portowaniem. Mieli oni swój udział przy takich tytułach jak Overwatch, Call of Duty: Modern Warfare Remastered czy Spider-Man 3.

Call of Duty: Black Ops 4 - wyciekły informacje o beta testach

Call of Duty jest serią gier tworzonych przede wszystkim na konsole. Dynamika, mechanika czy sterowanie są dostosowane pod pady, dlatego też największe triumfy marka odnosi na maszynach Sony i Microsoftu. W tym roku Call of Duty: Black Ops 4 ma być dostosowane także do potrzeb graczy pecetowych. 

Jednym z elementów, które są obecne na konsolach jest wspomaganie celowania. Na komputerach zazwyczaj jest ono nieobecne(jeśli nie korzystamy z kontrolerów), ale jeżeli zastanawiacie się czy gra Treyarch będzie je miała to deweloperzy zabrali w tej sprawie głos:

Pytano nas o to wiele razy i teraz możemy jasno określić. Wspomaganie celowania dla kontrolerów będzie wyłączone na PC w kompetytywnych trybach PvP (co oznacza tryb wieloosobowy i Blackout).

Jak zawsze, pamiętajcie że nadal jesteśmy w fazie Pre-Alpha i kontynuujemy testowanie i ulepszanie, aby zapewnić najbardziej efektywne doznania. Oczekujemy, że wspomaganie celowania dla kontrolerów będzie dostępne w trybie zombie, ale nadal będziemy to testować pod kątem gry i bezpieczeństwa.

Co sądzicie o wspomaganiu celowania? Czy jest ono potrzebne na pecetach?

Źródło: https://www.reddit.com/r/Blackops4/comments/8ln7jq/black_ops_4_pc_aim_assistthe_story_so_far/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch