Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 30.05.2018 15:07
S.T.A.L.K.E.R 2 - twórcy chcą znaleźć wydawcę podczas E3
320V

S.T.A.L.K.E.R 2 - twórcy chcą znaleźć wydawcę podczas E3

Zapowiedź S.T.A.L.K.E.R 2 jest niespodzianką ostatnich tygodni. Gra ma ukazać się dopiero w 2021 roku, a szef produkcji wyjaśnia dlaczego. 

Dwa tygodnie temu studio GSG Game World i jego założyciel, Sergey Grigorovich zapowiedzieli nową grę z serii S.T.A.L.K.E.R - S.T.A.L.K.E.R 2. Jednak studio nie spieszy się z jej premierą, ponieważ już na pierwszej grafice ujawniono, że odbędzie się ona w 2021 roku.

S.T.A.L.K.E.R. 2 zapowiedziany! Premiera w 2021 roku

Sergey Galyonkin - dyrektor wydawniczy w Epic Games i założyciel SteamSpy był gościem rosyjskiego podcastu "How to make games". Wyznał w nim iż S.T.A.L.K.E.R 2 jest na wczesnym etapie produkcji i GSG Game World ma nadzieję znaleźć wydawcę podczas nadchodzących targów E3.

Nową grę GSG Game World tworzą osoby zaangażowane w produkcję poprzednich części. Jednocześnie zapewnił iż osoby, które tworzyły grę Kozacy 3 nie wchodzą w skład zespołu zajmującego się grą S.T.A.L.K.E.R 2. Więcej informacji na temat produkcji może się pojawić na tegorocznym E3.

Cały podcast w języku rosyjskim jest dostępny poniżej.

S.T.A.L.K.E.R 2 - wywiad z Sergey'em Galyonkinem 

 

 

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/stalker-2-is-in-design-document-phase-announcement-was-made-to-find-a-publisher-at-e3-2018/

Tagi: gsg game world pc STALKER 2