Anna Jurak Anna Jurak 30.05.2018 09:39
Cities: Skylines Education Edition - strategia ekonomiczna jako pomoc naukowa
433V

Cities: Skylines Education Edition - strategia ekonomiczna jako pomoc naukowa

Twórcy Cities: Skylines dostrzegli potencjał edukacyjny swojej produkcji. Dzięki współpracy z TeacherGaming powstało Cities: Skylines Education Edition, które trafi do szkół. 

TeacherGaming powstało w 2011 i odniosło nie mały sukces przy projekcie MinecraftEdu, który stworzył podstawy dla dzisiejszej wersji o nazwie Minecraft: Education EditionTeacherGaming ma na swoim koncie wiele tytułów, które pomagają w nauce różnorakich przedmiotów szkolnych. Dziś o nowym tytule, który powstał we współpracy z Paradox Interactive i ma znaleźć użytek na zajęciach wiedzy o społeczeństwie.

Uchroń swe miasto przed katastrofą w Cities Skylines: Natural Disasters

Cities: Skylines Education Edition to gra o budowaniu miasta, która dokładnie symuluje dreszczyk emocji i trudności związane z tworzeniem i utrzymaniem prawdziwej metropolii: od budowy po równoważenie budżetów oraz polityki. TeacherGaming stwierdziło, że ten tytuł pozwoli uczniom korzystać z narzędzi, które pomogą im stworzyć lub przełamać ich wizję utopii XXI wieku.

Cities: Skylines Education Edition zawiera osiem niestandardowych scenariuszy lekcji związanych ze zrównoważonym planowaniem miasta, aktywną postawą obywatelską, indeksem rozwoju społecznego i wieloma innymi. Plany lekcji, samouczki w grze i postępy uczniów to inne funkcje, które są dołączone do edycji edukacyjnej Cities: Skylines. To wszystko będzie dostępne na PCMac oraz Linux w cenie $150.00 (ok. 560 zł) od szkoły w ramach abonamentu.

Cities: Skylines - zwiastun

 

Źródło: store.teachergaming.com, YouTube (Paradox Interactive)

Tagi: Cities: Skylines Cities: Skylines Education Edition Paradox Interactive pc Tantalus Media TeacherGaming

Nie przegap