Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 25.05.2018 13:51
Shaq Fu: A Legend Reborn otrzymał edycje kolekcjonerską
359V

Shaq Fu: A Legend Reborn otrzymał edycje kolekcjonerską

Już za kilka dni legenda koszykówki - Shaquille O'Neal powróci w sygnowanej własnej imieniem grze - Shaq Fu: A Legend Reborn. Shaq poszedł z duchem czasu i tytuł można zakupić w specjalnych wersjach.

Shaq Fu: A Legend Reborn to kontynuacja chodzonej bijatyki z 1994 roku. Oryginał podzielił społeczność graczy, ale jak widać Shaquille O'Neal już się tym nie przejmuje i postanowił wskrzesić dawny tytuł.

Shaq Fu: A Legend Reborn na nagraniu z Nintendo Switch

Shaq Fu: A Legend Reborn jest tytułem, w którym Shaquille O'Neal chce pomścić swojego mistrza sztuk walki. Wychował go, kiedy nasz bohater został porzucony jako niemowlę. Teraz, kiedy mistrz Shaq'a został zamordowany -  ten chce go pomścić. Gra ukaże się 5 czerwca na konsolach PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu oraz PC.

Za powstanie produkcji odpowiada studio Saber Interactive, a wydawcą został Wired Productions, który dzisiaj poinformował, że Shaq Fu: A Legend Reborn otrzyma edycję kolekcjonerską. W jej skład wchodzą:

  • Gra na wybraną platformę wraz z sekretnym DLC, które ukaże się w dniu premiery
  • Koszulka w rozmiarach M, L, XL, XXL
  • Czapka z daszkiem
  • Artbook 
  • Płyta winylowa zawierająca singiel
  • Wypukła pocztówka
  • Torba

Jeśli takie fanty Was interesują to musicie się spieszyć, ponieważ przygotowano jedynie 500 egzemplarzy. Dodatkowo Shaquille O'Neal podpisze 10 losowo wybranych zamówień.  Edycja kolekcjonerska jest dostępna pod tym adresem.

Shaq Fu: A Legend Reborn - zwiastun edycji kolekcjonerskiej

 

Źródło: http://www.wiredproductions.com/blog/shaq-fu-a-legend-reborn-limited-collectors-editions

Tagi: Nintendo Switch pc playstation 4 Saber Interactive Shaq Fu: A Legend Reborn wideo Wired Productions xbox one