Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.05.2018 21:26
Moto Z3 Play - specyfikacja
261V

Moto Z3 Play - specyfikacja

Moto Z3 Play powinno wkrótce zostać oficjalnie ujawnione. Zanim to jednak nastąpi, posiłkujemy się specyfikacją techniczną, która została udostępniona na forum XDA-Developers.

Trzeba oczywiście pamiętać, że specyfikacja Moto Z3 Play dopóki nie zostanie oficjalnie potwierdzona przez Motorolę powinna być traktowana jako plotka. Warto też zaznaczyć, że to, co udostępniono może być nieaktualne i Motorola mogła coś zmienić (lub dopiero zmieni) zanim wypuści smartfon do sprzedaży.

Motorola wchodzi w VR za sprawą Virtual Viewer

Co więc dostaniemy w Moto Z3 Play? Nie będziemy mieli na pewno do czynienia z topowym urządzeniem, gdyż dostaniem Snapdragona 636 z 4 GB pamięci RAM oraz 32/64GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego znajdziemy baterię o pojemności 3000 mAh oraz 6-calowy wyświetlacz 18:9 FHD+ AMOLED. Całość zostanie zapakowana do aluminiowej obudowy, która ma być najcieńszym smartfonem na rynku.

Moto Z3 Play wspierać będzie Moto Mods, więc będziemy mogli dołożyć sobie większą baterię lub lepszy aparat, zależnie od potrzeb. Aparat podstawowy będzie słabszy niż u konkurencji - zaoferuje podwójny obiektyw 12 mpix, przedni aparat dostanie tylko 8 mpix.

Co ciekawe, Moto Z3 Play ma trafić do sprzedaży (choć nie wiadomo czy w każdym kraju) w zestawie z modami. Według przecieku, w sprzedaży mają się pojawić:

  • Moto Z “Power” Edition: z baterią
  • Moto Z “Style” Edition: stylistyczna obudowa
  • Moto Z “Gamepad” Edition: gamepad
  • Moto Z “Projection” Edition: 70-calowy projektor

Źródło: https://www.xda-developers.com/moto-z3-play-specs-software-leak/

Tagi: Motorola motorola z3 play