Daniel Stroński Daniel Stroński 21.05.2018 19:40
Rec Room darmową grą na PS VR z... trybem Battle Royale
438V

Rec Room darmową grą na PS VR z... trybem Battle Royale

Rec Room to świetnie oceniana gra na PlayStation VR, która pozwala grać z posiadaczami VR-owego sprzętu na innych platformach. Produkcja niedługo dostanie tryb Battle Royale.

Rec Room to cicha gra free-to-play, dostępna m.in. na PlayStation VR, która mogła Wam umknąć, gdy pod koniec ubiegłego roku trafiła na PS Store. Jest to sieciowe miejsce spotkań i odgrywania prostych minigier zgarniające bardzo pozytywne opinie. Co więcej deweloper planuje wykorzystać dodatkowo zasady modnego ostatnio gatunku battle royale do stworzenia nowego trybu.

x

Rec Royale dostępne będzie nieodpłatnie dla wszystkich od 7 czerwca i wrzuci 16 graczy do parku narodowego, gdzie będą na siebie nawzajem polować. Dostępne ma być kilka broni i power-upów oraz nowy system plecaka do przechowywania wyposażenia. Oczywiście gra jest darmowa, więc aktywna subskrypcja PlayStation Plus nie jest wymagana, ale Plusowcy otrzymają jako bonus specjalną skórkę dla paintballowego karabinu.

Nie pozostaje nic innego jak zdmuchnąć kurz z gogli VR i ściągnąć Rec Room (~3,4 GB). Jeśli nie możecie się doczekać battleroyalowej zabawy, publiczny test Rec Royal odbędzie się w dniach 25-27 maja

Rec Room - zwiastun

 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: Against Gravity battle royale playstation 4 Playstation VR Rec Room wideo