Kacper Mądry Kacper Mądry 21.05.2018 10:16
Hide or Die. Szesnastoosobowy horror w klimacie battle royale
674V

Hide or Die. Szesnastoosobowy horror w klimacie battle royale

Hide or Die ma być, jak określają to twórcy, asymetrycznym horrorem wieloosobowym. Aktualnie autorzy zbierają pieniądze na Kickstarterze.

Hide or Die miesza gatunki gier, chcąc dostarczyć graczom nowe doświadczenie. Jak ma wyglądać gra, na którą fundusze są zbierane w serwisie Kickstarter?

Call of Duty: Black Ops 4 może posiadać przepustkę sezonową do trybu zombie

Jakiś czas temu w serwisie Kickstarter rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na grę Hide or Die. Autorami są deweloperzy ze studia nazwanego VecFour Digital. Do ukończenia zbiórki potrzebne jest $54,500, a w tej chwili autorzy zebrali już $20,356. Do końca kampanii crowdfundingowej pozostało jeszcze 28 dni. Aby lepiej zobrazować wizję twórców, udostępniony został zwiastun z rozgrywki.

Hide or Die - rozgrywka

Hide or Die gracze rozpoczną rozgrywkę w podziemnym bunkrze. Gdy jego drzwi się otworzą, będą oni musieli przeszukać okoliczny teren, aby odszukać zapasy i spełnić wyznaczone zadania. W okolicy naszych poszukiwań czyha jednak ciemność, która może nas niespodziewanie pochłonąć, zamieniając nas w szalonego mordercę.

Gracze, aby przetrwać będą musieli działać zespołowo. W przeciwnym wypadku szansa na to, że rozpocznie się rzeź morderców będzie zbyt duża.Gdy jednak na planszy pozostanie ostatni gracz, jego zadaniem stanie się walka przeciwko tajemniczemu łowcy. W Hide or Die zagra jednocześnie szesnastu graczy na raz.

Autorzy planują w tej chwili wydać swój tytuł tylko na komputery PC. Prowadzone są testy wersji na Xboxa One, jednak jak zaznacza VecFour Digital w tej chwili to tylko sprawdzanie tego czy tytuł jest w stanie bez problemu funkcjonować na konsolach. Nie ma żadnej ostatenczej decyzji dotyczącej wersji na PlayStation 4 czy Xboxa One.

Źródło: https://www.dualshockers.com/hide-or-die-kickstarter-campaign-launches-with-trailer/

Tagi: hide or die kickstarter pc