Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 20.05.2018 15:05
Call of Duty: Black Ops 4 może posiadać przepustkę sezonową do trybu zombie
453V

Call of Duty: Black Ops 4 może posiadać przepustkę sezonową do trybu zombie

Call of Duty: Black Ops IIII zapowiada się na odsłonę, która przeprowadzi niemała rewolucję w serii Call of Duty. Nie będzie kampanii, ale będzie za to battle royale nazwany Blackout. Póki co, nie ma oficjalnych informacji na temat przepustki sezonowej

Mamy sporo informacji na temat najnowszego tytułu studia Treyarch - Call of Duty: Black Ops IIII.  Prezentacja, która odbyła się 17 maja pokazała wiele m.in. brak klasycznej kampanii dla pojedynczego gracza. Do tego jeśli wierzyć przeciekom nie otrzymamy przepustki sezonowej do trybu wieloosobowego.

Call of Duty: Black Ops 4 - wyciekła limitowana wersja

Wygląda na to, że Call of Duty: Black Ops IIII nie tylko zmienia podejście do fabularnej opowieści dla pojedynczego gracza, ale też prawdopodobnie cała zawartość do trybu wieloosobowego będzie darmowa. Serwis Gaming Intel zdaje się potwierdzać ostatnie plotki o braku przepustki sezonowej.

Według informacji uzyskanych przez portal, Treyarch uzgodniło z Activision, że najnowsze Call of Duty będzie posiadało season passa jedynie do trybu Zombie. Ma on funkcjonować na podobnych zasadach co dotychczasowy dla multiplayera, gdzie płacąc pełną cenę gracze otrzymywali wszystkie dodatki + czasowy lub permanentny dostęp do niektórych map. Z kolei użytkownicy trybu wieloosobowego mają otrzymywać jedną lub dwie darmowe mapy co miesiąc.

W wywiadzie dla Polygonu Dan Bunting - wiceszef Treyarch - zapytany o formę wypuszczania dodatków do najnowszej gry odpowiedział tajemniczo:

Nie mogę ci teraz powiedzieć, jak to będzie wyglądało. Mogę zdradzić, że bardzo się staramy, aby treści były publikowane w taki sposób, aby nasi fani byli szczęśliwi. Uważamy, że na tym etapie jest to odpowiedni kierunek dla naszej gry.

 

Źródło: https://gamingintel.com/2018/05/19/black-ops-4-free-multiplayer-dlc-zombies-season-pass/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 PC playstation 4 Treyarch

Nie przegap