Jakub Barwiak Jakub Barwiak 18.05.2018 19:54
Lando Calrissian panseksualny?
868V

Lando Calrissian panseksualny?

Jeszcze do niedawna można było zakładać, iż Lando Calrissian jest jednym z największych miłośników kobiet w całej odległej galaktyce. Okazuje się, że jednak nie tylko płeć piękna mu w głowie… Drobne spoilery

Dziennikarze Huffingtom Post zapytali Jonathana Kasdana – współscenarzystę Hana Solo – o orientację seksualną Lando. Wszystko dlatego, iż w nowym gwiezdnowojennym spin-offie bohater ten nie ogranicza się w żaden sposób w temacie flirtu. Fabuła widowiska sugeruje również romantyczne wątki między nim a jego droidem L3. Kasdan skomentował sytuację, potwierdzając panseksualność Lando.

Han Solo z pierwszymi recenzjami

Jest pewna płynność w jaki sposób Donald i Billy Dee pokazują seksualność Lando. Chciałbym pokazać bardziej otwartą postać LGBT w tym filmie. Jest na to czas i kocham tą płynność, dzięki której Donald pokazał całe spektrum seksualności, której częścią są również droidy. Lando nie tworzy żadnych zasad. Uważam, że to zabawne.

Być może temat seksualności Lando zostanie mocniej podkreślony w kolejnych filmach z tą postacią, bądź też w pozycjach (hehe) książkowych i komiksowych. Jeżeli nie możecie jednak doczekać się wyszukiwania aluzji do seksualności legendarnego bohatera, nie będziecie musieli długo czekać. Premiera Hana Solo już 25 maja.

Źródło: https://screenrant.com/star-wars-solo-lando-sexuality-pansexual/

Tagi: Disney Gwiezdne Wojny han solo Lucasfilm solo Star Wars