Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.05.2018 10:09
Multiplayer w No Man's Sky już w lipcu
452V

Multiplayer w No Man's Sky już w lipcu

Wczoraj pisałem o tym, że multiplayer w No Man's Sky jest bliżej niż nam się wydaje. No i miałem rację. Sean Murray, zapowiadając premierę wersji na XBoksa One potwierdził, że wspólna gra w jego produkcji pojawi się już tego lata.

Obiecany jeszcze przed premierą multiplayer w No Man's Sky trafi wreszcie do gry, po dwóch latach od jej premiery. Wszystko to w ramach największej jak do tej pory aktualizacji gry - NEXT, która pojawi się na PS4 i PC już w lipcu, razem z premierą wersji na Xboksa One.

No Man's Sky - multiplayer coraz bliżej

Sean Murray opisał wspólną grę w No Man's Sky jako coś podobnego bo Battlestar Galactica lub Star Treka.

Testowaliśmy ten tryb przez ostatnie pół roku. Sprawia on, że No Man's Sky staje się zupełnie inną grą, tajemniczą, ale i dającą jeszcze więcej frajdy.

Czyli co, wszystkie aktywności singlowe będziemy mogli robić razem ze znajomymi? Ze słów dewelopera wynika, że tak. Chociaż nie wiemy jeszcze czy i jakie ograniczenia w liczbie graczy zostaną na nas nałożone. Przydałby się też jakiś nowy materiał, który zaprezentuje wszystkie nowości, bo tych poza sieciową grą ma być sporo.

Co ciekawe, ze słów Murraya wynika, że możemy doczekać się ponownego wydania No Man's Sky w pudełku, gdyż wspomniał on, że NEXT będzie darmowe dla ludzi, którzy kupili grę. A ci, którzy ją dopiero kupią - dostaną aktualizację od razu w zestawie. Co miałoby sens, skoro to tak znacząca nowość.

No Man's Sky - rozgrywka z PS4

 

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-05-18-no-mans-skys-next-big-update-adds-multiplayer-out-in-july

Tagi: Hello Games No Man's Sky pc playstation 4 xbox