Kacper Mądry Kacper Mądry 17.05.2018 19:10
Call of Duty: Black Ops 4 zaprezentowane. Rewolucja w serii. Battle Royale
1451V

Call of Duty: Black Ops 4 zaprezentowane. Rewolucja w serii. Battle Royale

Call of Duty: Black Ops 4 zostało oficjalnie zaprezentowane. Co zdradził nam pokaz z Los Angeles?

Spekulowano, że nowe Call of Duty: Black Ops 4 pozbawione będzie kampanii, a w zamian za nią dostaniemy rozbudowany tryb sieciowy. Pojawiały się też głosy o obecności trybu battle royale. Co mówią oficjalne informacje?

Shenmue 3. Zobacz nowe fragmenty gry

Podczas prezentacji poinformowano, że Call of Duty: Black Ops 4 to odejście od utartych schematów. Gra kładzie większy nacisk na tryb wieloosobowy. To od jego prezentacji rozpoczął się pokaz. Rozgrywka jest szybka jak wcześniej jednak brak tu jetpacków czy biegania po ścianach. Mnóstwo jest za to gadżetów, które mogą odmienić całe starcie. Na koniec nagrania pojawia się data 10 października.

Call of Duty: Black Ops 4 - zwiastun trybu wieloosobowego

Specjaliści powracają, a wraz z nimi unikalne umiejętności. Tym razem jednak będziemy mieli możliwość wykorzystywać ich zdolności, równocześnie strzelając. W Call of Duty: Black Ops 4 pojawi się więcej modyfikacji broni, niż we wszystkich grach z serii Black Ops razem wziętych. Sporą zmianą jest potrzeba leczenia się podczas rozgrywki, tak jak przeładowujemy broń. Koniec z automatycznym odnawianiem życia.

Call of Duty: Black Ops 4 skręca w stronę Overwatcha. Każda postać posiada przedmioty i umiejętności, które są unikalne tylko dla niej. Oznacza to, że każdą z nich będzie grało się trochę inaczej, a wymasterowanie choć zabierze sporo czasu, pozwoli nam świetnie dostosowywać się do otoczenia.

Call of Duty: Black Ops 4 posiadać będzie tryb zombie. Ponownie otrzymamy przygodę, w której przyjdzie nam przedzierać się przez hordy przeciwników. Twórcy przygotowują zupełnie nową kampanię, która przepełniona będzie mistycznymi zjawiskami. Co ciekawe, w grze powalczymy również za pomocą mieczy i toporów, a w grze zwiedzimy różne okresy historyczne. W grze pojawi się możliwość przechodzenia kampanii Zombie wraz z botami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Na premierę dostępne będą trzy epizody.

Call of Duty: Black Ops 4 - zwiastun trybu zombie #1

 

Call of Duty: Black Ops 4 - zwiastun trybu zombie #2

Call of Duty: Black Ops 4 - zwiastun trybu zombie #3

Call of Duty: Black Ops 4 dostępne będzie na komputerach PC za pośrednictwem platformy Blizzarda - Battle.net. Gra na komputerach ma oferować tryb HDR oraz nielimitowaną liczbę klatek na sekundę.

Call of Duty: Black Ops 4 - Zwiastun trybu Blackout

Call of Duty: Black Ops 4 otrzyma tryb Battle Royale! Mapa ma być 1500 razy większa niż popularna w serii mapa Nuketown. Pojawią się pojazdy, a nawet helikoptery. Tryb ten będzie nazywał się Blackout. Znajdziemy w nim również postacie oraz bronie z trybu Zombie.

Źródło: YouTube (Call of Duty PL)

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 PC playstation 4 Treyarch xbox one

Nie przegap