Kacper Mądry Kacper Mądry 17.05.2018 16:04
PUBG Mobile z nową mapą w łatce 0.5
297V

PUBG Mobile z nową mapą w łatce 0.5

PUBG Mobile z nową zawartością. Co nowego wprowadzili twórcy, prócz mapy Miramar?

Aktualizacja 0.5 do PUBG Mobile zadebiutowała. Czego możemy się spodziewać w nowej wersji gry?

OnePlus 6 Avengers: Wojna Nieskończoności oficjalnie zapowiedziany

Twórcy PUBG Mobile zdecydowali się wprowadzić teren, na której znajdziemy zupełnie nowe bronie i pojazdy. Od teraz gracze mobilni mogą sprawdzić swoje umiejętności na pustynnej mapie Miramar. Wraz z prowadzeniem nowe mapy, wystartował nowy sezon gry. Od teraz zdobywając nowe poziomy będziemy mogli przyjmować misje, które przyspieszą nasz rozwój. Do tego dochodzą mniejsze zadanie związane z naszą aktywnością w grze.

Od teraz za pomocą sześciocyfrowego kodu możemy w łatwy sposób stworzyć drużynę z osób, które znajdują się obok nas. Prosty kod umożliwi wspólną grę. W komunikacji za to przyda się czat tekstowy, który jest zależny od naszego regionu. W łatwiejszy sposób odnajdziemy zatem graczy z Polski. Pojawił się również sklep, w którym mamy możliwość kupowania nowych ciuchów.

PUBG Mobile oferuje teraz poprawiony tryb widza. Autorzy pracowali również nad udźwiękowieniem oraz mniejszymi rzeczami związanymi z płynnością produkcji czy wykrywaniem kolizji obiektów. Podsumowanie meczu powinno być bardziej przejrzyste, a tworzenie gry szybsze.

PUBG Mobile - zwiastun wersji 0.5

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/PUBGMobile/comments/8jjuek/official_patch_notes_for_050/

Tagi: mobile Playerunknown's Battlegrounds: Exhilarating Battlefield pubg mobile Quantum Studio tencent