Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 17.05.2018 13:41
Czego możemy spodziewać się po Battlefield V?
902V

Czego możemy spodziewać się po Battlefield V?

Już wiadomo, że najnowsza odsłona gra od DICE będzie nazywać się Battlefield V oraz kiedy zostaną ujawnione pełne informacje na jej temat. Oprócz tego do Sieci trafiły wskazówki jaki będzie nowy Battlefield.

23 maja odbędzie się prezentacja Battlefielda V - najnowszej części serii DICE, która została zapoczątkowana 16 lat temu. Twórcy zdradzili jednak kilka rzeczy, których możemy oczekiwać podczas transmisji.

Battlefield V - gdzie i jak oglądać zapowiedź?

Obecnie nie wiadomo jaki będzie nowy Battlefield V, ani do jakich czasów nas zabierze. Fani spekulują, że może to II wojna światowa lub czasy wojny wietnamskiej - która z tych teorii będzie prawdziwa okaże się wkrótce. Teraz DICE potwierdziło, że gra będzie miała ponownie wysokiej klasy udźwiękowienie, kampanie opowiedzianą z perspektywy kilku osób oraz kto poprowadzi całe wydarzenie. Wszystko to zostało w 10 rzeczach, których fani serii Battlefield nie mogą przegapić:

1. Nowa część Battlefield…

To coś zupełnie nowego, a jednocześnie wszystko, za co kochacie serię Battlefield, w której każda bitwa jest inna i toczy się na pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji polu walki. Odkryjcie elementy, które na zawsze zmienią oblicze wojny.

2. …w nowym otoczeniu.

Battlefield 1 przeniósł graczy do czasów I wojny światowej, gdzie stali się oni świadkami narodzin wojny totalnej. Kolejna część Battlefield toczy się na innym froncie. Zapowiedź na żywo pozwoli graczom po raz pierwszy spojrzeć na sposób, w jaki DICE chce przedstawić nowe otoczenie.

3. Informacje prosto od twórców Battlefield V

Zacznijcie oglądać dla Trevora Noah, zostańcie dla twórców. Wysłuchajcie członków DICE: Oskara Gabrielsona, szefa DICE Stockholm, Andreasa Morella, starszego producenta, Larsa Gustavssona, dyrektora kreatywnego oraz Daniela Berlina, dyrektora działu projektowego, którzy opowiedzą o swojej wizji Battlefield V .

4. Niespotykane momenty w trybie wieloosobowym

Oczywiście w następnej części Battlefield możecie się spodziewać trybu wieloosobowego na wielką skalę – ale Battlefield V prezentuje coś zupełnie nowego. Przygotujcie się na tryb wieloosobowy, który rozciąga się na kilka trybów i map, co oznacza, że czeka was większa różnorodność oraz jeszcze więcej wspaniałych momentów, które przeżyjecie tylko w Battlefield.

5. Niezrównane widoki i dźwięk

Seria Battlefield od zawsze miała za zadanie wciągnąć graczy w wir wydarzeń. Battlefield V nie jest pod tym względem wyjątkiem. Obejrzyjcie zapowiedź, aby być jednymi z pierwszych osób, które poznają zniewalającą oprawę gry.

6. Nowe tryby i wrażenia

Uwielbiany przez fanów tryb Operacje z Battlefield 1 pozwolił wam toczyć starcia na kilku mapach. Czy ten skupiający się na współpracy drużynowej tryb pojawi się w kolejnej części Battlefield? Dowiecie się tego, jeśli obejrzycie zapowiedź na żywo!

7. Zmiany w rozgrywce

Nie chcemy zdradzać zbyt wiele, ale założylibyśmy się o naszą ulubioną broń z Battlefield 1, że w rozgrywce pojawi się wiele niesamowitych zmian. Zalecamy, abyście podczas zapowiedzi Battlefield V na żywo nie mrugali.

8. Trevor Noah

Komik i prowadzący „The Daily Show” jest nie tylko graczem, ale także obrońcą gier. Zabawny, mądry i lubi grać? Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego prowadzącego nasze wydarzenie od tej południowoafrykańskiej gwiazdy.

9. Powrót wojennych opowieści

DICE stawia zarówno na tryb wieloosobowy, jak i zabawę dla jednego gracza, a nasza zapowiedź na żywo ujawni informacje na temat powrotu wojennych opowieści. Przygotujcie się na nieopowiedziane i wciągające historie.

10. Potwierdzenie spekulacji

Umieszczony niedawno w Battlefield easter egg pobudził całą społeczność gry. Macie tablicę pokrytą zapisami w alfabecie Morse'a? W waszej historii wyszukiwania pełno jest podejrzanych haseł? Jak blisko odkrycia prawdy o Battlefield V byliście? Zapraszamy

 

Źródło: battlefield.com

Tagi: Battlefield V Digital Illusions CE Electronic Arts