Daniel Stroński Daniel Stroński 17.05.2018 12:48
RAGE 2 bez lootboksów, ale ze wsparciem popremierowym
505V

RAGE 2 bez lootboksów, ale ze wsparciem popremierowym

RAGE 2 powraca i wygląda na to, że ze znacznie większym budżetem. Czy w zamian pojawią się w grze uciążliwe mikrotransakcje? Twórcy odpowiadają na pytanie o lootboksy.

RAGE 2 pokazało się niedawno światu, zapowiadając kolejną zwariowaną przygodę jako postapokaliptyczny FPS z elementami RPG. Jednak w dobie mikrotransakcji w największych grach, pojawiają się pytania o obecność lootboksów oraz tego, w jaki sposób przyciągną graczy na dłużej po ukończeniu wątku fabularnego.

Rozgrywka z RAGE 2! Strzelaniny, pościgi i Bardzo Fajne Giwery!

Niemiecki serwis Gamestar miał okazję porozmawiać z Timem Willitsem ze studia deweloperskiego, który powiedział, że żadnych skrzynek nie uświadczymy:

Nie będzie żadnych lootboksów, to mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem. Nasze podejście to "kupujesz grę i możesz w nią grać w całości".

Czy to oznacza, że nie pojawią się rozszerzenia? Pojawią się, gra ma być wspierana po premierze, pojawiło się nawet pojęcie "gra jako usługa":

Tak, chcemy, by ludzie grali w RAGE 2 dłużej i możemy dostarczyć więcej zawartości, by tak się stało, ale szczegóły ujawnimy później, bliżej premiery gry.

Otwarty, zniszczony świat, dziwne giwery, wielkie trucki i latające żyrokoptery - świat gry już teraz brzmi jak coś ogromnego, a jeśli mamy mam być wspierane po wydaniu, to bardzo dobra wiadomość. Póki co przypominamy zwiastun.

RAGE 2 - zwiastun

Źródło: https://www.gamestar.de/artikel/rage-2-wie-haltet-ihr-es-mit-lootboxen-drei-fragen-an-id-software,3329691.html

Tagi: Avalanche Software Bethesda pc playstation 4 Rage 2 wideo xbox one